به منظور تعدیل قیمت گوشت، گوشت قرمز گوسفندی تنظیم بازار از طریق فروشگاههای بزرگ زنجیره ای، تعاونی های کارگری و کارمندی در سطح استان توزیع گردید. به گزارش بام میبد به  نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان یزد، سیّد حسین بخشایش مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی گفت: تا به امروز طی سه […]

به منظور تعدیل قیمت گوشت، گوشت قرمز گوسفندی تنظیم بازار از طریق فروشگاههای بزرگ زنجیره ای، تعاونی های کارگری و کارمندی در سطح استان توزیع گردید.

به گزارش بام میبد به  نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان یزد، سیّد حسین بخشایش مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی گفت: تا به امروز طی سه مرحله گوشت قرمز گوسفندی گرم جهت تعدیل قیمتها وارد بازار و از طریق فروشگاههای بزرگ زنجیره ای، تعاونی های کارگری و کارمندی و اتحادیه صنف قصابان در بازار توزیع گردیده است.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی تنظیم بازار را 33500تومان اعلام کرد و افزود در مرحله جدید نیز به همت شرکت پشتیبانی امور دام استان مقدمات وارد شدن گوشت به استان انجام شده و به زودی توزیع آن آغاز خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد این اقدامات بتواند بر تعدیل قیمت ها و تنظیم بازار اثر مثبت گذاشته و گامی باشد در جهت تامین نیاز پروتئینی اقشار کم درآمد.