جلسه شورای اداری شهرستان میبد به مناسبت هفته دولت برگزار شد.

بام میبد : جلسه شورای اداری میبد به مناسبت هفته دولت با حضور سید محمد رضا سید حسینی معاون عمرانی استانداری یزد ، فرماندار میبد ، دکتر دهقانی فیروزآبادی نماینده مردم  تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولین شهرستان میبد در فرمانداری  این شهر برگزار شد .

حسین فلاح فرماندار میبد در این جلسه با اشاره به اینکه ، خوشبختانه با همراهی ، همدلی و همکاری ادارات بخش خیری در دو سال گذشته به خوبی در حوزه های عمرانی ورود پیدا کرده است ، افزود : این موضوع اتفاق نیفتاده مگر با نگاه خوب و همدلی هایی که صورت گرفته است .

وی در ادامه از نگاه خوب دکتر دهقانی و حضرت آیت الله اعرافی نسبت به مسائل و همراهی ایشان تشکر نمود و افزود : در ادارات شهرستان نیز روح همکاری و تلاش وجود داشته است و امیدواریم تا زمانی که خواهیم بود قدم مثبت و ارزشمندی را در راه آبادانی شهر برداریم .

فرماندار میبد اظهار نمود : شروع کار شوراها را در ایام ذی الحجه و هفته دولت به فال نیک می گیریم و با نگاه خوبی که اعضای شوراها خواهند داشت ، امیدواریم اقدامات خوب و موثر و هم پوشانی خوبی بین ادارات شهرستان جهت کارهای بزرگ و ارزشمند صورت بگیرد.