کمیته امداد استان یزد برای دریافت گوشت قربانی، جمع‌آوری نذورات و کمک‌های مردم نیکوکار استان در روز عید سعید قربان اعلام آمادگی نمود.

بام میبد : به نقل از وب سایت کمیته امداد استان یزد ؛ این کمیته با اعلام آمادگی برای دریافت گوشت قربانی، جمع‌آوری نذورات و کمک‌های مردم نیکوکار استان در روز عید سعید قربان، از اهدا ۱۶۵ میلیون تومان نذورات نیکوکاران یزدی در عید قربان سال ۹۵ خبر داد.

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان یزد با تشریح برنامه های این نهاد در عید قربان، گزارشی از نذورات اهدایی در عید قربان سال ۹۵ ارائه کرد.

غلامرضا مشعلچی، معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان یزد در خصوص نحوه دریافت گوشت قربانی، و جمع آوری نذورات مردمی در روز عید قربان گفت: مردم نیکوکار و خیراندیش استان یزد می توانند گوشت قربانی و نذورات خود را به پایگاه‌ها و ادارات این نهاد در سطح استان تحویل دهند تا بین نیازمندان توزیع شود.

وی با بیان اینکه حدود ۲۰۰ پایگاه ثابت و سیار درکشتارگاه های دام، مراکز نیکوکاری، مساجد و ادارات کمیته امداد در سطح استان در روز عید قربان فعالیت می کنند، افزود: کمیته امداد استان یزد با اعلام آمادگی برای دریافت گوشت قربانی، جمع‌آوری نذورات و کمک‌های مردم نیکوکار استان در روز عید سعید قربان، از اهدا ۱۶۵ میلیون تومان نذورات نیکوکاران یزدی در عید قربان سال ۹۵ خبر داد.

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان یزد یاد آور شد: مردم خداجوی استان یزد می توانند با شماره گیری آنی پرداخت کمیته امداد #۰۳۵*۸۸۷۷* با تلفن همراه، با انتخاب گزینه ۳ (کمک نقدی) و سپس واردکردن گزینه صفر(صفحه بعد) و وارد کردن شماره ۷ (سایر) گزینه قربانی(گزینه ۳) را انتخاب در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

وی در خصوص سایر شیوه های پرداخت نذورات عید قربان گفت: امکان پرداخت وجوه نذورات قربانی از طریق موبایل توسط بانک ملت با عنوان اپلیکیشن موبایلی سکه، بخش نیکوکاری فراهم شده است، اپلیکیشن سکه از سایت بازار cafebazaar.ir و همچنین زیرپورتال اختصاصیSekeh.behpardakht.com قابل دریافت بوده و توضیحات کامل نیز در مورد آن ارایه شده است.

مشعلچی ادامه داد: ارسال عدد ۳ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۸۱۱ و همچنین واریز نذورات نقدی به شماره حساب ۱۸۱۱ نزد بانک ملی شعبه یزد از دیگر شیوه های غیر حضوری پرداخت است.

وی با بیان اینکه هر سال کمیته امداد در عید سعید قربان، گوشت قربانی را در بین خانواده‌های مورد حمایت توزیع می‌کند، افزود: امسال این نهاد با همکاری امام جماعات، هیات امنای مساجد و معتمدین محلات، نذورات مردم نیکوکار را جمع‌آوری و در این روز بین نیازمندان توزیع خواهد کرد.