برنامه چهارشنبه های بانشاط در راستای حمایت از بانوان میبدی و در تعامل با ادارات شهرستان میبد برگزار می شود.

کبری خواجه پور مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در شهرستان میبد با اشاره به فعالیتهایی که تابحال در راستای حمایت از بانوان در سطح شهرستان صورت گرفته ، گفت : انشاالله در راستای ادامه فعالیتهای ویژه بانوان : طرح چهارشنبه های های بانشاط با هدف برقراری تعامل با ادارات شهرستان در جهت ارائه برنامه های ویژه در طول سال برای بانوان بر اساس تقویم اجرایی و با زمان بندی مناسب ، بسته به مناسبت و….در چهارشنبه های هر هفته صورت خواهد گرفت .

مشاور فرماندار میبد در امور بانوان و خانواده همچنین از افتتاحیه و آغاز به کار این طرح درروز چهارشنبه بیست و دوم شهریور ماه 96 خبر داد و گفت : شروع برنامه نیز از ساعت 7 صبح با حضور فرماندار میبد و سایر مسئولین و نیز اداره ورزش و جوانان با ارائه برنامه های وزرشی در پارک بهاران خواهد بود .

وی با اظهار امیدواری که این کار شروع خوبی برای فعالیتهای اجتماعی و با نشاط بانوان میبدی در موضوعات مختلف باشد ، افزود : حوزه های متفاوتی برای کار وجود دارد که ادارات مرتبط با این موضوعات نظیر ورزش و جوانان ، بهزیستی ، بهداشت و درمان ، جهاد کشاورزی ،آموزش و پرورش و سایر ادارات …برنامه های خود را ارائه خواهند نمود.

خواجه پور تصریح نمود : این طرح هزینه ای برای بانوان عزیز ، در برنخواهد داشت و برگزاری آن در تعامل فرمانداری با ادارات شهرستان صورت خواهد گرفت .

وی افزود: این طرح بدان معنی نیست که ادارات فعالیتی را در زمینه حمایت از بانوان تا به حال انجام نمی دانند بلکه با برجسته سازی و اطلاع رسانی فعالیتهای ادارات در حوزه بانوان و بیشتر نمودن این فعالیتها ، سعی در دیده شدن نیازمندیها و همچنین فعالیتهای انجام شده خواهد شد و انشاالله که با برنامه ریزی ویژه در طول سال ،برنامه های آموزشی و توان افزایی فرهنگی و در راستای امور خانه و خانواده تداوم داشته باشد و در این ارتباط شنوای نظرات و پیشنهادات در بهبود وضعیت بانوان در سطح شهرستان میبد هستیم.

همچنین خواجه پور به جلسه ویژه زنان کارافرین میبد که مورخ 26شهریور در محل فرمانداری برگزار می شود،اشاره و از زنان کارافرین میبدی ، برای شرکت در این جلسه دعوت نمود ، که انشاالله در این راستا به تلاش برای تخصیص محلی دائمی جهت ارائه توانمندیهای بانوان کارافرین میبدی پرداخته خواهد شد.