شهردار منتخب مردم میبد با اشاره به اولویت بندی برنامه های خود گفت : اولین اولویت ، بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری ، خدمت رسانی به مردم است.

بام میبد : محمود اسد زاده شهردار منتخب میبد در جلسه شورای اسلامی این شهرستان که جهت انتخاب و معرفی شهردار برگزار شده بود ضمن تشکر از حسن اعتماد اعضای شورای شهر میبد نسبت به خود بر اساس برنامه هایی که در شورا ارائه نموده است ، از تمام کسانی که قبل و بعد از انقلاب در شهرداری شهر میبد به مردم خدمت نموده اند اعم از اعضای شورا های شهر و کلیه مهندسین ، مشاورین و کارگران این مجموعه که در پاکسازی ، بهداشت ، فضای سبز و…نقش و همکاری داشته اند ، تقدیر و تشکر نمود.

وی با اشاره به مسئولیت خود در ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان ، از اولویت بندی برنامه های خود گفت که اولین اولویت آن بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری ، خدمت رسانی به مردم است.

شهردار منتخب میبد اولین موضوع و اولویت بعد از خدمت رسانی به مردم را بحث فضای سبز با توجه به نیاز مردم و آلودگیهایی که در شهر وجود دارد ، عنوان نمود و افزود : استفاده از همکاری وخدمات سایر دستگاه ها ، موضوع دیگری است که باید به آن توجه نمود ، زیرا همکاری و مساعدت آنها می تواند در امر خدمت رسانی به مردم کمک بیشتری باشد.

وی مبارزه با فساد را از برنامه هایی دانست که باید قابل توجه بسیار باشد ، زیرا هم از اولویتهای دولت است و هم مورد خواست و نگاه مردم  و باید آن عدالت اجتماعی که مد نظر است از همان ابتدا مورد توجه شهرداری و مسئولین شهرداری قرار بگیرد.

اسد زاده در ادامه گفت : همکاری اعضای شورای شهر یکی از دست آوردهای مهمی است که بدون نظر شورا کاری در شهرداری انجام نخواهد شد و آنچه انجام می شود می شود ، مصوبات شورا است که به عنوان یکی از اسناد بالادستی مجموعه شهرداری مطرح است.

شهردار منتخب میبد به اداره شهر بر اساس ضوابط ایمنی در حوزه های ساخت و ساز ، بافت قدیم و تامین امنیت مردم اشاره نمود و افزود : اگر ایجاد امنیت در شهر حاصل شود ، سرمایه گذاری بخش خصوصی و خارجی در این شهر می تواند کمکی باشد و ما باید با توجه به صنعتی بودن شهر میبد و اینکه افراد زیادی به عنوان مهاجر در این شهر به واسطه صنعتی بودن آن زندگی می کنند، هم برای سکونت و هم در جهت سرمایه گذاری ، تامین امنیت نمائیم .

وی تصریح نمود: مسئله تامین امنیت بومی یکی از اولویت های ویژه شهر می باشد.

شهردار منتخب میبد افزود : از رهنمود های مسئولین شهر و مخصوصا امام جمعه محترم شهرستان میبد ، توجه به محله گرایی و اولویت بندی نیازهای محلات مختلف شهر است که لازم است این نیازها ریز شده و در دستور کار شهرداری قرار گیرد .

وی توجه به منظره شهر و مبلمان شهری را از نکات بسیار با اهمیت و مورد توجه اعضای شورا ذکر نمود که باید مورد توجه قرار گیرد و افزود : یکسری نواقص و شاید عقب افتادگی هایی نیز در زمینه تامین بعضی از موارد نظیر میدان تره بار ، حمل و نقل عمومی ، پارگینگ هایی که باید در فضاهای فرهنگی ایحاد شود و … مطرح است که لازم است بر اساس نظرات شورا و بودجه ای که اختصاص داده خواهد شد ، در دستور کار  قرار گیرد.

اسد زاده در پایان خواست اگر اولویت هایی دیگر  مد نظر هست ، ارائه شود تا در ابتدای کار مورد توجه قرار گیرد و همچنین به بحث چابک سازی مجموعه شهرداری نیز اشاره نمود و گفت : با وجود احترامی که برای همه کارکنان و دست اندرکاران اجرایی شهرداری قائلیم ، نیاز به یک فرصت زمانی است جهت مطالعه ای که باید در خصوص جایگاه ها و بعضی از قسمتهای این مجموعه صورت گیرد و همچنین آنچه را که لازم است با نظر شورا در جهت توسعه آموزش ، هوشمند سازی و هم در جهت برخورد با بعضی از مسائلی که ممکن است مورد گله مردم باشد ، مورد توجه قرار خواهد گرفت.