رزمندگان اسلام در دوران با شکوه هشت سال دفاع مقدس حماسه ای جاوید خلق کردند و لازم است تجربیات آنها دست به دست به نسل های مختلف میهن اسلامی انتقال یابد .

بام میبد : به نقل از سایت  “ایثار یزد” نشست شورای هماهنگی بسیجیان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با هدف برنامه ریزی بزرگداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد.

مدیرکل بنیاد شهید یزد در این نشست با گرامیداشت حماسه های بسیجیان جان برکف گفت: دفاع مقدس حقانیت ایران اسلامی را در جهان اثبات کرد.

احمد ابراهیمی تصریح کرد: بزرگداشت این هفته و انتقال مفاهیم ارزشمند آن به نسل جوان ضرورتی انکارناپذیر است و بر همه ما فرض است برای تحقق این مهم تلاش و جدیتی مضاعف داشته باشیم.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شاهد اظهار کرد: رزمندگان اسلام در دوران با شکوه هشت سال دفاع مقدس حماسه ای جاوید خلق کردند و لازم است تجربیات آن دست به دست به نسل های مختلف میهن اسلامی انتقال یابد .

وی خاطر نشان کرد: اینکه جوانان میهنمان سالها پس از اتمام جنگ نابرابر هشت ساله استکبار جهانی علیه ملت ایران همچنان حماسه می آفرینند و در جبهه های مختلف علمی, نظامی,فرهنگی و … پشت استکبار را به خاک می مالند, یقینا درسهایی است که از دوران دفاع مقدس آموخته اند.

در پایان این نشست مقرر شد به پاس قدردانی از حماسه های شهدا و ایثارگران برنامه هایی در سطح استان به اجرا درآید که دیدار با خانواده های معظم شهدا, برپایی نمایشگاه دفاع مقدس, مسابقات فرهنگی, همایش های ورزشی, گلباران قبور مطهر شهدا و تجلیل از رزمندگان و بسیجیان از آن جمله است.