امسال مجمع شیرخوارگان حسینی  شهرستان میبد حدود 5000 لباس حضرت علی اصغر(ع) را آماده سازی و بسته بندی نموده اند.

بام میبد : صولت صداقت مسئول واحد عترت خواهران هیئت رزمندگان شهرستان میبد با اشاره به اینکه حدود 15 سال است که همایش شیرخوارگان برگزار می شود ، افزود : این برنامه هر سال با گستردگی بیشتری ادامه پیدا کرده است و حدود شش ماه مانده به مراسم در تکاپوی برش و دوخت لباس هستیم و ارگانهایی نیز نظیر فنی و حرفه ای در زمینه برش لباس با ما همکاری دارند و دوخت لباس توسط خواهرانی صورت می گیرد که عضو مجمع شیرخوارگان هستند .

وی در ادامه گفت : حدود بیش از 100 نفر از خواهران عضو مجمع در ارتباط با تهیه لباس ، برش و دوخت آنها همکاری دارند و بعد از عید غدیر در مکان مقدس موزه شهدا کار بسته بندی لباس صورت می گیرد که امسال حدود 7 تا 8 روز کار بسته بندی لباس را داشتیم و همچنین کار دوخت لباس هم در این مکان صورت می گرفت.

صداقت با بیان اینکه امسال حدود 5000 لباس دوخت گردیده است ، اظهار داشت: لباس ها شامل شال به صورت چپیه و با تصویر مقام معظم رهبری است ، همچنین کاور ، روسری و سربند یا صاحب الزمان که بعد از بسته بندی، لباس ها بین پایگاه های محل و بعد از آن توسط پایگاه ها بین مردم توزیع می شود.

وی افزود : بعضی این لباسها را برای بچه خود را تهیه می کنند و بسیاری هم جهت تبرک و به عنوان کسی که مدت 15 سال است بدین کار مشغولم ، شاهد حاجت گرفتن افراد زیادی بوده ام و باید گفت که همایش شیر خوارگان با معنویتی که دارد و با انسجامی که خواهران متدین برای جمع شدن در این جا دارند ، برگزار می شود .

مسئول واحد عترت خواهران هیئت رزمندگان شهرستان میبد ؛ تصریح نمود: کسانی که در این جا مشغول تهیه لباس می شوند ، دست افرادی ، جهت التماس دعا به سمتشان گرفته شده است و خود نیز با عشقی که دارند و اشک چشمی که می ریزند ، لباسها را بسته بندی می کنند و در عین حال برای خود و دیگران دعای خیر از خداوند  طلب می نمایند.