برگزاری کارگاه رفع خجولی و افزایش اعتماد به نفس برای اولین بار در شهرستان میبد

کارگاه رفع خجولی و افزایش اعتماد به نفس برای اولین بار در شهرستان میبد با هدف ایجاد اعتماد به نفس و توانایی صحبت کردن در جمع بدون هیچ گونه استرسی در فرهنگسرای شهرستان میبد برگزار می شود .

بام میبد : در این کارگاه که با حضور آقای زارعی برگزار خواهد شد ، مهارتهایی آموزش داده می شود که بتوانیم در عین داشتن تخصص و توانمندی ، یاد بگیریم که چگونه با ارتباط برقرار کردن با دیگران توانمندیهای های خود را نیز نشان دهیم زیرا همانطور  که می دانیم ، داشتن تخصص، مهارت و دانش برای کسب موفقیت کافی نیست ،  حتی اگر ایده‌ها، تولیدات و توانمندی‌های فوق‌العاده‌ای داشته باشیم ،  اما اگر توانایی آن را نداشته باشیم که  با بیان خود به دیگران ارائه کنیم، نتیجه‌ای نخواهیم گرفت.

مهارت‌هایی که در این کارگاه آموزش داده می شود:

رفع خجولی
توانایی «نه» گفتن
فن بیان و نحوۀ استفادۀ صحیح از صدا
صحبت و سخنرانی در برابر جمع
انتقاد‌پذیری (واکنش‌های صحیح در برابر انتقادها)
افزایش اعتماد به نفس

مخاطبین کارگاه 

خانم‌ها و آقایان، معلمین، مدرسین و سخنرانان، دانش‌آموزان، کارمندان، مدیران، فروشندگان و صاحبین کسب‌وکار و کسانی که در پی‌رشد و موفقیت و بالابردن مهارت‌های ارتباطی هستند.

زمان برگزاری کارگاه

سه شنبه ها ساعت4 الی 5/30 عصر

گفتنی است زمان شروع کارگاه 96/7/18 خواهد بود و شهریه ثبت نام نرای  10 جلسه‌ ، 15 ساعت آموزش ، جزوه و امکانات آموزشی، تمرین‌های عملی و…50000 تومان است.

 محل برگزاری این کلاس نیز خیابان امام – فرهنگسرای میبد واقع در پارک فلسطین می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های 03532320260 و 09162146880 تماس حاصل فرمائید یا در تلگرام از طریق آیدی yootap@ ارتباط برقرار نمائید .