امام چمعه موقت میبد با تاکید بر اینکه امریکایی ها در مسأله برجام به سیم آخر زده اند تصریح کرد : آنها می خواهند با هزینه گران برجام را کنار بزنند اما بدانند که بازنده اصلی خروج از برجام خود امریکایی ها هستند.

میبد آدینه : امام جمعه موقت میبد در خطبه های نمازجمعه این شهرستان با اشاره به شیطنت های سایت های مجازی خارجی در بد نام کردن شخصیت های نظام گفت : دشمن از هر طریقی در صدد ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

حجت الاسلام محمود کارگر با بیان اینکه به طور واضح سایت آمدنیوز که از یکسال قبل زیرنظر مزدوران خارجی پشتیبانی و با یکسری افراد فراری از کشور اداره می شود ، تصریح کرد : ماموریت اینها ترور شخصیتی و چهره های خدمتگذار و اثرگذار نظام است که اخبار درست و نادرست را تبلیغ و طرفداران مقام معظم رهبری را هدف قرار داده اند که با بصیرت مردم بی اثر خواهد شد .

مدیر حوزه های علمیه خواهران استان با اشاره به نقض برجام از سوی امریکایی ها هم گفت : امریکایی ها هم روح و هم متن برجام را زیرپا گذاشتند و به تعهداتشان در برجام عمل نکردند.

امریکایی ها در مساله برجام به سیم آخر زده اند

وی با تاکید بر اینکه امریکایی ها در مسأله برجام به سیم آخر زده اند تصریح کرد : امریکایی ها می خواهند با هزینه گران برجام را کنار بزنند اما بدانند که بازنده اصلی خروج از برجام خود امریکایی ها هستند.

حجت الاسلام کارگر با بیان اینکه امریکایی ها درک صحیحی از انقلاب و جمهوری اسلامی و مردم ایران ندارند و فقط اخبار آنها از طریق مزدوران خود آنها و بعضی از حقایقی هم که در کشور می بینند آن را نادیده می گیرند افزود : بعنوان مثال آنها با شهادت یک سرباز فداکار ایران در دیار غربت و فیلم برداری و ارسال آن به ملت ایران می خواستند زهر چشم بگیرند اما نمی دانستند و باور نمی کردند که از هر قطره خون شهیدحججی ، حججی ها رویید و مردم ایران در تهران ، مشهد ، اصفهان و نجف آباد چگونه پیکر این شهید را تشیع کردند .

امام جمعه موقت میبد اظهار داشت : ملت ایران به برکت عاشورا ، در مقابل تمام توطئه های امریکای جنایتکار و دیگر ابرقدرتها ایستاده است و هرگز تسلیم نخواهد شد .

خطیب جمعه موقت میبد خاطرنشان کرد : امروز بین همه گروهها و جناح های ایران اتحاد و همدلی برقرار است و همه برجام را غیرقابل مذاکره مجدد می دانند و به وقت خودش ایران مقتدر و توانمند جواب آنها را خواهد داد .

 

نقش نیروی انتظامی در تامین امنیت بر کسی پوشیده نیست

امام جمعه موقت میبد با گرامی داشت روز نیروی انتظامی و قدردانی اززحمات شبانه روزی آنها گفت : تلاش و زحمات نیروی انتظامی بر کسی پوشیده نیست و نقش نیروی انتظامی در تامین امنیت اجتماعی و جامعه اسلامی ، کشور و شهر ما قابل ستایش است.

حجت الاسلام کارگر گفت : امروز اگر ما در امنیت و در خانه مشغول استراحت و محل کار در حال فعالیت هستیم ، در پشت این صحنه برای تامین امنیت ما افراد فداکار و ایثارگر بسیاری از نیروی انتظامی ، امنیتی ، اطلاعاتی و نظامی هستند که این امنیت را برای ما به ارمغان می آورند.

خطیب جمعه موقت میبد افزود : همین عزاداری ایام محرم با وجود تهدید نیروهای تروریستی ، به همت و تلاش نیروهای امنتی ، انتظامی و اطلاعاتی ، هر چه باشکوهتر برگزار شد .

 

هیئت های عزاداری یک روز را بعنوان روز عزاداری در میبد برنامه ریزی کنند

وی در ادامه از تمامی دست اندرکاران برگزاری عزاداری عاشورای امام حسین و ایام دهه اول محرم در شهرستان میبد قدردانی کرد و گفت : امیدوارم همه هئیت های عزاداری و مسئولین در سال آینده ، یک روز را برای عزاداری در شهرستان میبد برنامه ریزی کنند تا عظمت و شکوه و افتخار این عزاداری در سطح جهان و کشور منعکس شود.

امام جمعه موقت میبد تاکید کرد : خروجی عزاداری به امام حسین باید این باشد که حسینی باشیم و باید اخلاق ، رفتار و سیره امام حسین (ع) را در زندگی ، ادارات ، تجارت خانه ها و همه محیط های زندگی ما نمود پیدا کند .

 

مسئولین پست و جایگاه خود را نعمت الهی بدانند

حجت الاسلام کارگر با اشاره به اینکه مسئولین ما باید پست و جایگاه را نعمت الهی بدانند اظهار داشت : اگر امروز میزی و یا اموالی را دارید و امضایی را می شود امروز انجام داد نباید به فردا انداخت و اگر پیرمرد و پیرزنی که راه قانون را بلد نیست باید جلوی او بلند شد و کار او را راه انداخت .

مدیر حوزه های علمیه خواهران استان از دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه از غدیر تا کربلا در مصلی آیت الله اعرافی هم قدردانی کرد.

 

مرحوم آیت الله اعرافی (ره) به تنهایی یک امت بود

وی همچنین با قدردانی از همه تلاش های برگزار کنندگان بیست و پنجمین سالگرد مرحوم آیت الله حاج شیخ محمدابراهیم اعرافی رحمه الله علیه امام جمعه فقید میبد گفت : مرحوم آیت الله اعرافی به تنهایی یک امت بود و در خانه ای در شهیدیه میبد به تنهایی به همه امور مردم از امور مشکلات خانوادگی ، ازدواج ، اقتصاد و مسائل دیگر رسیدگی می کرد و از مردم پول نمی گرفت و به آنها پول هم می داد .

امام جمعه موقت میبد افزود : سیره و شخصیت مرحوم آیت الله اعرافی رحمه الله علیه هنوز به نوجوانان و جوانان ما به درستی شناخته نشده است و باید این رفتار و سیره این عالم بزرگ را در زندگی خود بعنوان الگو قرار دهیم .

وی روز دامپزشکی ، روزر روستا و عشایر ، بمباران شیمایی شهر سومار ، شهادت سردار حسین همدانی به دست تروریست های داعش در سوریه ، روز جهانی کودک ، روز پست ، حرکت اسرای کربلا به سمت شام ، تاسیس مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به دستور مقام معظم رهبری ، روز بزرگداشت حافظ ، روز ملی کاهش اثرات بلایای طبیعی ، روز اسکان ، روز معلولان و سالمندان را گرامی داشت .