فرماندار میبد در سفر به استان قم و دیدار با سردار اشتری فرمانده انتظامی دستور تامین 2 خودرو به نیروی انتظامی شهرستان میبد را گرفت.

 خبرگزاری صداوسیما -میبد : در سفر فرماندار میبد  به استان قم که با هماهنگی دفتر امام جمعه میبد صورت گرفت؛حسین فلاح فرماندار میبد در دیدار 2ساعته خود با سردار اشتری فرمانده انتظامی کشور ضمن گرامی داشت هفته نیروی انتظامی و قدردانی از تلاش های شبانه روزی برقرارکنندگان امنیت در کشور ،به تشریح مسائل و مشکلات نیروی انتظامی میبد پرداخت.

فلاح در این دیدار ،دستور تامین 2 خودرو به نیروی انتظامی را از سردار اشتری گرفت .

وی با اشاره به جمعیت یکصد هزار نفری شهرستان میبد بعنوان پرجمعیت ترین شهر بعد از مرکز استان گفت : شهرستان میبد بعنوان شهر آموزش عالی و صنعتی  و  حضور مهاجرین بومی و غیربومی با مسائل و مشکلات فراوانی مواجه است.

از خواسته های مطرح شده فرماندار میبد  ، موضوع  پلیس راه مسیر میبد -ورزنه بود که سردار اشتری آن را نیازمند به بررسی و کارشناسی فنی بیشتر دانست.

وی در ادامه از همکاری فرمانده انتظامی استان سردارکاکاوند قدردانی کرد.

حسین فلاح همچنین با اشاره به دیدار خود با رئیس بیمه سلامت کشور هم گفت : قرار شد دکتر موهبتی ،مشکلاتی که ساختمان جدیدالاحداث بیمه سلامت میبد در تامین تجهیزات دارد ،  کمک کند تا خدمات بهتر و مطلوب تری به مردم شریف میبد داده شود.