پاسخ به لفاظی های ترامپ اتلاف وقت است / ترامپ دیوانه زنجیری هم باشد ملت ایران ذره ای ترس ندارند

امام جمعه موقت میبد در خطبه های نمازجمعه این شهرستان با اشاره به لفاظی ها و یاوه گویی های ترامپ رئیس جمهور امریکا در روزهای اخیر گفت : برای مردم امریکا و به ویژه نخبگان امریکا بسیار متاسفیم که یک فرد بی منطقی مثل ترامپ رئیس جمهورشان است.

بام میبد : به نقل از  میبد آدینه ، حجت الاسلام علیرضا حسنی با بیان اینکه بهترین پاسخ به لفاظی های ترامپ بیانات مقام معظم رهبری است که فرمودند ” پاسخ به حرفهای سخیف و سبک ترامپ اتلاف وقت است ” گفت : البته اقشار مختلف ملت ما ، جناح های سیاسی و همه دولتمردان ما یکصدا و متحد در مقابل این انسان بی منطق جبار و مستکبر موضع خوبی گرفتند.

 

ترامپ دیوانه زنجیری هم باشد ملت ایران ذره ای ترس ندارند

خطیب جمعه موقت میبد خطاب به ملت امریکا تصریح کرد : اینکه گفتند رئیس جمهور شما دیوانه است ، بدانید که اگر رئیس جمهور شما دیوانه زنجیری هم بشود ، ملت بزرگ و امتحان داده ایران اسلامی و نیروهای مقتدر نظامی و انتظامی ما به ویژه سپاه عزیزی که در دل این مردم جای دارند ، ذره ای ترس به دل خود جای نخواهند داد.

وی خاطرنشان کرد : ملت ایران از اول انقلاب تا کنون قریب 40 سال به این حرف ها عادت دارند و روزی نبوده است که امریکا بر علیه ملت ما توطئه نکرده باشد .

امام جمعه موقت میبد با بیان اینکه امروز کدام نقطه دنیا جنایتی پیدا می شود که خونریزی و انسان کشی باشد و در پشت آن امریکا نباشد گفت : روزی که امریکا قدرت و هیبت داشت و نظام ما به قدرت امروز نبود ، بنیانگذار انقلاب اسلامی با تمام خونسردی و با توکل بر خدا فرمودند : ” امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند” .

 

از اینکه سپاه نقشه های امریکا را در منطقه به هم ریخته کینه به دل گرفته اند

حجت الاسلام حسنی تصریح کرد : امروز که به فضل خدا ، به اعتراف خود امریکایی ها ایران اسلامی چه بخواهند و چه نخواهند تبدیل به یک ابرقدرت شده است.

وی گفت : از اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، نقشه های امریکایی ها را در منطقه به هم ریختند از سپاه ما کینه به دل گرفته اند.

امام جمعه موقت میبد افزود : امریکایی ها بدانند ؛ 8 سال جنگ بر این ملت تازه انقلاب کرده با دست خالی تحمیل کردند اما ره به جایی نبردند ، دست به ترور خیابانی و تجزیه طلبی در کشور زدند جواب نداد ، داعش را در منطقه علم کردند تا در کنار جمهوری اسلامی یک حکومت جعلی به نام داعش تشکیل شود اما با ورود هسته مقاومت در سوریه ، عراق و لبنان با حضور سپاه مقتدر ما این نقشه همه شکست خورد.

حجت الاسلام حسنی تاکید کرد : بدانید این ملت مانند 40 سال گذشته پشتیبان ولایت ، نظام و نیروهای مقتدر نظامی و انتظامی باقی خواهد ماند و در این بازی جدید هم از این ملت شکست خواهید خورد .

 

امریکا و اروپا نباید برجام را مانند چماق بالای سر ملت ایران نگه دارند

خطیب جمعه موقت میبد با بیان اینکه امریکا و اروپا نباید برجام را مانند چماق بالای سر این ملت نگه دارند تصریح کرد : به فرموده مقام معظم رهبری تا زمانی که آنها به برجام پایبند هستند ملت ایران به پیروی از قرآن و دستورات دین پایبند است ولی روزی که رهبر انقلاب تشخیص بدهند که پایبند نیستند برجام را تکه تکه می کنیم و به آتش می کشیم .

 

جهان اسلام جلوی نسل کشی در میانمار و یمن را بگیرند

وی با اظهار تاسف از نسل کشتی مسلمانان در میانمار در مقابل چشمان مجامع بین المللی گفت : امیدواریم جهان اسلام و مسلمانان فکر اساسی برای جلوگیری از کشتار مردم مظلوم و بی دفاع میانمار و یمن داشته باشند .

 

شهردار جدید رضایت حداکثری مردم را جلب کند

امام جمعه موقت میبد با تبریک آغاز به کار اسدزاده شهردار جدید شهرستان میبد ، بر تکریم ارباب رجوع و جلب رضایت مردم از سوی شهرداری تاکید کرد .

حجت الاسلام حسنی گفت : شهرداری یکی از ارگانهایی است که بیشترین ارباب رجوع را دارد و باید شهردار جدید این ارگان را طوری مدیریت و اداره کنند که مردم از عملکرد شهرداری رضایت حداکثری داشته باشند.

خطیب جمعه موقت میبد با اشاره به بعضی بدحجابی های ناراحت کننده و رنج آور در سطح شهرستان تصریح کرد : شهرستان میبد شهر فرهنگی است و ستاد احیاء ، نیروی انتظامی و دستگاه های ذی ربط باید با این معضل اجتماعی به شدت برخورد کنند .

 

مناسبت ها:

امام جمعه موقت میبد اول ماه صفر و به نقلی سالروز ورود اسرای اهل بیت و سرهای شهدا کربلا به شام و روز تجدید حزن و غم و اندوه آل الله را گرامی داشت .

حجت الاسلام حسنی 29 مهر سالروز درگذشت عالم مجاهد و پارسا مرحوم آیت الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان در سال 93 را نیز گرامی داشت .

خطیب جمعه موقت میبد سوم ماه صفر و بنا به قولی روز میلاد حضرت امام باقر (ع)را هم تبریک گفت .

وی چهارم آبان افشاگری امام رحمه الله علیه در سال 43 علیه تصویب کانون کاپیتولاسیون را یادآور شد.

امام جمعه موقت میبد همچنین اول آبان سال 56 ، سالروز شهادت حاج مصطفی خمینی فرزند بزرگ امام راحل که در 27 سالگی به سن اجتهاد رسیده بود و حقیقتا امید آینده اسلام بود را گرامی داشت .