ناحیه مقاومت بسیج میبد در بیانیه ای از مردم جامعه انقلابی ایران بویژه مردم همیشه در صحنه شهرستان میبد ، دعوت به شرکت در راهپیمایی بزرگ و پر شکوه روز ملی مبارزه با استکبار نمود.

ناحیه مقاومت بسیج میبد در بیانیه ای به مناسبت ۱۳ آبان آورده است:

باسمه تعالی

۱۳ آبان ۴۳ یادآور تبعید ۱۵ ساله امام امت به جرم افشای قانون ننگین کاپیتولاسیون و ۱۳ آبان ۵۷ یاد آور کشتار مظلومانه دانش آموزان . ۱۳ آبان بستر حوادثی بزرگ در سال های متفاوت قبل و بعد از انقلاب بود ولی روح همه این حوادث افشاگر خوی شیطانی آمریکا جنایتکار و مبارزه مردم مسلمان ایران بر علیه استکبار جهانی است.

در بررسی حوادث تاریخی ایران ، لحظاتی پر افتخار از رویارویی جبهه حق علیه باطل به چشم می خورد که بر هر ایرانی آزاده افتخاری بزرگ محسوب می شود. سیزده آبان، روز هیهات من الذله آزادگان تاریخ بر سر استکبار است. در سیزدهم آبان وحدت کلمه معنا شد، تکیه بر محبوب بندگان و خدای خمینی آفرین، تفسیر شد و قدرت رهبری دینی بار دیگر تجربه شد.

مخالفت حضرت امام خمینی (ره) با لایحه ننگین کاپیتولاسیون در سال ۱۳۴۳ ، کشتار بیرحمانه دانش آموزان انقلابی در سال ۱۳۵۷ و ۱۳ آبان ۵۸ تسخیر لانه جاسوسی به دست دانشجویان پیرو خط امام(ره)نقطه عطفی در مبارزات مردم غیور ایران با خوی استکباری شیطان بزرگ می باشد.

ناحیه مقاومت بسیج میبد ضمن گرامیداشت اقدام انقلابی جوانان مومن ایران در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ و تسخیر خانه نفاق و جاسوسی و نفوذ امریکا در ایران همه مردم جامعه انقلابی ایران بویژه مردم همیشه در صحنه شهرستان میبد را به راهپیمایی بزرگ و پر شکوه روز ملی مبارزه با استکبار دعوت می کند تا جهان آشکارا فریاد مرگ بر امریکای این ملت انقلابی را بشنوند که فرمان امام انقلابشان را لبیکی رسا گویند که فرمود هرچه فریاد دارید بر سر امریکا بکشید. میعاد انقلابیون ۱۳ آبان ۱۳۹۶٫