نگار خانه اشراق با هدف به نمایش گذاشتن آثار هنرمندان میبد افتتاح شد.

بام میبد : این نگارخانه در محل خانقاه فیروزآباد میبد که به گفته شیخ حسینعلی تقی زاده به نقل از کتب تاریخ قدمت 800 ساله دارد ، دارای دو محراب می باشد و در زمانهای گذشته محل عبادت دراویش بوده است ، راه اندازی شده است.

سید حسین هاشم زاده این نمایشگاه را با هدف به نمایش گذاشتن آثار هنرمندان با تلاشهایی که تا کنون در ارتباط با آماده سازی این محل جهت برگزاری نمایشگاه داشته است ، راه اندازی نموده است و در این راستا چشم به حمایت مسئولین دارد که متاسفانه شب گذشته در مراسم افتتاح با وجود دعوتی که از مسئولین به عمل آورده بود ، افتتاح نگارخانه بدون حضور آنها انجام گرفت.

او قرار است در برهه های زمانی 15 روز تا یک ماه در یک زمینه هنری نمایشگاه را به آثار هنرمندان در آن رشته اختصاص دهد که این امر هم به گفته خودش با همراهی هنرمندان و با پشتیبانی و حمایت آنها از او صورت می گیرد.

نگارخانه اشراق شب گذشته با آثاری از هنرهای حکاکی و برش لیزری چوب و فلز ، برش لیزری CNC ، تراریوم (باغ شیشه ای) و همچنین سازه ها و بدلیجات رزین اپوکسی متعلق به سید محمد حسینی ، مهدی خواجه ، مسعود ذوالعلی میبدی و مسئول این نگارخانه ، آقای سید حسن هاشم زاده ، افتتاح شد.

گفتنی است محل این نمایشگاه در خیابان سلمان فارسی ، روبروی تالار حسینی و ساعات بازدید از آن نیز 9 الی 12 صبح و 16 الی 21 عصر می باشد .

نمایشگاه لیزر از تاریخ 19 آذر تا 29 آذر دایر می باشد .

لازم به ذکر است ، به جهت هماهنگی با مسئولین مراسم افتتاح ، دیروز تعیین شده بود.