جشن پایان دوره کلاس فن بیان گویندگی و مجری گری در سالن آمفی تئاتر شهرستان میبد با حضور مسئولین و خانواده های هنر جویان برگزار شد.

بام میبد : در این برنامه با شکوه محسن موحدی فر رئیس آموزش و پرورش شهرستان میبد ، جعفر شفاعی معاونت پرورشی این اداره ، علیرضا آزادمنش رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر میبد و همچنین دکتر بهزاد حامی و پشتیبان اجرای این جشن حضور داشتند .

اجرای هنرجویان کلاس فن بیان  ، گویندگی  و مجری گیری از جمله  برنامه های این مراسم بود که با اجراهای بسیار خوب خود  ،  توانمندیها و آنچه را تحت نظر مدرس این کلاس سرکار خانم مژگان دستجردی فرا گرفته و تجربه کرده بودند ، به معرض آزمون و نمایش گذاشتند.

همچنین اجرای  سرود و  شعبده بازی نیز در مابین اجرا ها انجام گرفت .

گفتنی است رئیس آموزش و پرورش میبد در این برنامه  ضمن تشکر از مدرس این کلاس و رئیس انجمن گویندگی و مجری گری شهرستان میبد که در تربیت و پرورش استعدادهای کودکان ، نوجوانان ، جوانان و حتی میانسالان در زمینه اجرا و گویندگی  نقش ارزنده ای را تا به حال ایفا نموده است ، اظهار امیدواری نمود با ادامه این مسیر ، مجریانی توانا از شهرستان میبد که پرورش یافته این کلاس هستند ،  در اجرای برنامه ها و مراسم ها  در سطح استان یزد نقش مهمی  را داشته باشند.

وی حمایت اداره آموزش و پرورش  را نیز از این انجمن و برگزاری کلاس فن بیان ، گویندگی و مجری گری اعلام نمود.