مدرسه مهر ایران زمین شهرستان میبد شب گذاشته ، شب یلدا را با دور هم جمع نمودن دانش آموزان و مادران آنها در آستانه فرا رسیدن شب یلدا با اجرای برنامه های قرآنی به طور با شکوهی برگزار نمود.

بام میبد : در این برنامه که به همت مدیریت مدرسه خانم محمودی و با همکاری کادر آموزشی و با اجرای بسیار خوب برنامه ها توسط موسسه ثقلین میبد صورت گرفت ، دانش آموزان و مادران آنها در کنار هم مهمان سفره ای بودند که مزین به قرآن کتاب آسمانی مسلمانان بود.

قرانها به زیبایی بر روی رحلها جای گرفته و گرد تا گرد سفره گذاشته شده بود ، خوراکی هایی هم که خوردن آنها از زمانهای قدیم به مناسبت این شب که طولانی ترین شب سال است ، در میان مردم رواج پیدا کرده و جزء رسوم دیرینه مردم ایران گشته است ، با تزئینات زیبایی در میان سفره نهاده شده بود.

در این برنامه دانش آموزان به خواندن نماز اول و قرائت قران پرداختند .

همچنین مجریان موسسه ثقلین پرسشهایی در زمینه علوم قرآنی مطرح نمودند که بچه ها پاسخگوی آنها بودند .

اجرای نمایش ننه سرما و نمایشهای دیگری توسط دانش آموزان از برنامه های این مراسم به یاد ماندنی و معنوی بود.

گفتنی است مجری برنامه شب یلدا در مدرسه مهر ایران زمین ، یکی از هنرآموزان کلاس فن بیان ، گویندگی و مجری گری شهرستان میبد بود که تا به حال در برنامه های مختلف در شهرستان میبد اجرای بسیار خوبی داشته است .

پایان بخش این برنامه نیز پذیرایی از شرکت کنندگان در این مراسم با سالاد الویه بود که هنرمندانه به عباراتی، بیانگر تبریک شب یلدا تزئین شده بود و در سفره رنگین پهن شدن در شب یلدای مدرسه مهر ایران زمین قرار داشت.

لازم به ذکر است ساختمان دبستان قرآنی  مهر ایران که بنایی سنتی و چشم نواز دارد را دکتر محمد علی کریم زاده میبدی متخصص زنان وزایمان و همچنین نازایی ، بنا نهاده است .