بانوان میبدی صبح امروز در مراسم سوگواره حضرت زهرا (س) در امامزاده میر شمس الحق این شهرستان توانمندیها و هنر نمایی های خود را در پخت حلوا به معرض نمایش گذاشتند.

بام میبد : برگزاری مراسم سوگواره بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) در امامزاده میرشمس الحق به همت حوزه های مقاومت بسیج فاطمه الزهرا ، خدیجه الکبری و هیئت رزمندگان اسلام و با حضور مسئولین و شرکت تحسین برانگیز بانوان میبدی همراه با سخنرانی ، مداحی و مسابقه پخت حلوا بود.

ظروف حلوا پخت بانوان میبدی که بر روی میزها چیده شده بود، نشان از هنرمندی زنان این دیار داشت و چنان گویای توانمندی بانوان بود و مورد توجه مسئولین قرار گرفت که با نظر به این همه خلاقیت و ابتکار بانوان ، تصمیم بر پیگیری فعالیت بانوان در زمینه های گوناگون در سطح شهرستان شد.

گفتنی است این پیگیری با شروعی در قالب بازدید مسئولین از کارگاه های تولیدی که بانوان در سطح شهرستان راه اندازی کرده اند و آشنا شدن با مشکلات آنها خواهد بود .

لازم به ذکر است ، در مراسم امروز با عشقی که بانوان میبدی به بانوی خود در برپایی این برنامه عزاداری داشتند ، خودشان به آویزان کردن بنرها و زدودن گرد و غبار از صحن و سرای امامزاده با حضوری که از ابتدای صبح در امامزاده داشتند ، پرداختند.