دانش آموزان دبستان پسرانه یاسین در شهرستان میبد به مناسبت دهه فجر انفلاب اسلامی و در آستانه برگزاری مراسم یادواره شهید محمد حسین ذوالفقاری ، با خانواده وی دیدار کرده و بر دستان پدر این شهید شاخص دانش آموزی کشوری بوسه زدند.

در این دیدار که با همراهی و حضور حجه الاسلام اکبرزاده ، فلاح فرمانده بسیج دانش آموزی میبد ، زهره مهدیان معاون پرورشی دبستان پسرانه یاسین و دو نفر از دبیران این دبستان صورت گرفت ، دانش آموزان به صحبتهای پدر شهید ذوالفقاری در ارتباط با فرزند شهیدش گوش سپردند .

صمد عزیزی از دبیران دبستان پسرانه یاسین ، تلاش ، کوشش ، توکل به خدا ، به جا آوردن فرایض دینی و احترام به پدر و مادر را ادامه دهنده راه شهدا عنوان نمود.

قرار گرفتن در مسیر راه شهید محمد حسین ذالفقاری و دیگر شهیدان و پیمودن راه آنها ، با عمل کردن به خواسته و اهداف والایی که این شهیدان در زندگی خود داشته اند ، تحقق می گیرد.

شهید محمد حسین ذوالفقاری به گفته برادر زاده اش حتی نسبت به افتادن عکس مادرش که در خیابان از کیفش افتاده بود ، نیز غیرت داشت ، و با مادرش برخورد کرد که چرا عکس خود را که تصویری با حجاب هم بود در کیف خود نگه داشته است ، چرا که او نسبت به رعایت حجاب و داشتن حیا در زندگی بسیار پایبند بود .

وی بعد از شهادت برادرش در سال 1360 در جبهه جنگ با دشمنان انقلاب اسلامی ایران ، برای بر زمین نماندن تفنگ برادر شهیدش و پیمودن راه او در دفاع از کشور با وجود سن کم به جبهه های جنگ شتافت و بعد از چند ماه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

گفتنی است ، در این دیدار دانش آموزان پسرانه دبستان یاسین به پاس احترام و قدر دانی بر دستان پدر شهید ذوالفقاری که سالیانی است درد فراق فرزندان شهیدش را دارد ، بوسه زدند.