اجرای طرح لباس تکونی توسط موسسه خیریه بانوی مهر حضرت زهرا (س) در میبد

طرح لباس تکونی توسط موسسه خیریه بانوی مهر حضرت زهرا (س) در شهرستان میبد با هدف تهیه لباس و کفش نو برای افراد نیازمند اجرا می شود.

بام میبد: سمیه غفوری مسئول موسسه خیریه بانوی مهر حضرت زهرا (س) در میبد  در این ارتباط بیان کرد : با توجه به اینکه هزینه لباس و کفش شب عید خیلی زیاد می شود ، اگر هر فردی فقط یک عدد لباس ، چادر، روسری یا کفشی که نو هست ودر منزل اضافه داره به موسسه هدیه کند ما بدون هیچ هزینه ای می توانیم برای خانواده های زیادی لباس و کفش تهیه کنیم.

وی افزود : اگر هر فردی یک یا چند لباس اضافی منزل را هدیه کند ، ما حداقل هزار لباس نو خواهیم داشت و حداقل دویست خانواده شاد می شوند زیرا دیگر  غصه تهیه لباس و کفش شب عید را ندارند.

غفوری در ادامه با اشاره به اینکه ، نیازمندان اکثر اوقات لباس دست دوم پوشیده اند ، بر نو بودن این هدایا تاکید نمود و اظهار داشت : ثواب جمع آوری این فراخوان را به نیز حضرت زهرا(س)هدیه می کنیم.

وی خاطر نشان نمود : کمک معنوی  شما  در این طرح ، با دعوت دوستان و آشنایان خود را به شرکت در این امر خیر صورت می گیرد ،

مسئول موسسه خیریه بانوی مهر حضرت زهرا (س) در میبد  افزود :خيرين  مي توانند با اهداي لباس و کفش در روز های زوج از ساعت ۹ صبح تا یک بعداز ظهر و تا تاریخ 5 اسفند ماه این موسسه را  در این کار خیر یاری کنند.

گفتنی است ، مردم خیراندیش شهرستان میبد می توانند جهت تحویل هدایای هود به آدرس میبد ، فیروزآباد ،کوچه روبروی فاطمیه (کوچه جنب مغازه لوازم خانگی شادی) ،موسسه خیریه بانوی مهر حضرت زهرا (س)  ، مراجعه فرمایند.