طرح لباس تکونی توسط موسسه خیریه بانوی مهر حضرت زهرا (س) در شهرستان میبد با هدف تهیه لباس و کفش نو برای افراد نیازمند اجرا می شود.

بام میبد: سمیه غفوری مسئول موسسه خیریه بانوی مهر حضرت زهرا (س) در میبد  در این ارتباط بیان کرد : با توجه به اینکه هزینه لباس و کفش شب عید خیلی زیاد می شود ، اگر هر فردی فقط یک عدد لباس ، چادر، روسری یا کفشی که نو هست ودر منزل اضافه داره به موسسه هدیه کند ما بدون هیچ هزینه ای می توانیم برای خانواده های زیادی لباس و کفش تهیه کنیم.

وی افزود : اگر هر فردی یک یا چند لباس اضافی منزل را هدیه کند ، ما حداقل هزار لباس نو خواهیم داشت و حداقل دویست خانواده شاد می شوند زیرا دیگر  غصه تهیه لباس و کفش شب عید را ندارند.

غفوری در ادامه با اشاره به اینکه ، نیازمندان اکثر اوقات لباس دست دوم پوشیده اند ، بر نو بودن این هدایا تاکید نمود و اظهار داشت : ثواب جمع آوری این فراخوان را به نیز حضرت زهرا(س)هدیه می کنیم.

وی خاطر نشان نمود : کمک معنوی  شما  در این طرح ، با دعوت دوستان و آشنایان خود را به شرکت در این امر خیر صورت می گیرد ،

مسئول موسسه خیریه بانوی مهر حضرت زهرا (س) در میبد  افزود :خيرين  مي توانند با اهداي لباس و کفش در روز های زوج از ساعت ۹ صبح تا یک بعداز ظهر و تا تاریخ 5 اسفند ماه این موسسه را  در این کار خیر یاری کنند.

گفتنی است ، مردم خیراندیش شهرستان میبد می توانند جهت تحویل هدایای هود به آدرس میبد ، فیروزآباد ،کوچه روبروی فاطمیه (کوچه جنب مغازه لوازم خانگی شادی) ،موسسه خیریه بانوی مهر حضرت زهرا (س)  ، مراجعه فرمایند.