طرح سخنان حاشیه‌ای نوعی همنوایی با استکبار است

امام‌جمعه موقت میبد با اشاره به برخی سخنان چون رفراندوم گفت: کسانی که از رفراندوم حرف می‌زنند به‌نوعی همنوایی با استکبار و جبهه نفاق می‌کنند و بجای این مسائل حاشیه‌ای بهتر است به مشکلات مردم رسیدگی کنند.

بام میبد :  حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمد اعرافی امام‌ جمعه موقت میبد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان میبد با اشاره به راهپیمایی باشکوه بزرگ ۲۲ بهمن و حضور باشکوه مردم در این راهپیمایی عظیم، عنوان کرد: مردم باوجود انواع مشکلات ازجمله بیکاری، گرانی و رکود با حضور خود در این راهپیمایی نشان دادند که همچنان در صحنه حضور خواهند داشت و خط قرمز مردم این انقلاب و نظام است.

وی افزود: قطار انقلاب همچنان بر ریل ولایت‌فقیه و امامت و ولایت خواهد ماند و این حرکت و رفتار ملت بزرگ ایران برگرفته و الهام گرفته از پیام حضرت فاطمه زهرا (س) در عید غدیر خم است و با این حضور نشان دادند که دست از ولایت برنمی‌دارند.

حجت‌الاسلام اعرافی با اشاره به اینکه امروز مردم نبایددست از ولایت بردارند و باید قدردان این انقلاب باشند، گفت: باید مراقب باشیم از قطاری که در ریل امامت و ولایت درحرکت است فاصله نگیریم و باید پشتیبان ولایت‌فقیه باشیم و هم مردم و هم مسئولان باید قدرشناس باشند.

امام‌جمعه موقت میبد در ادامه سخنان خود بابیان اینکه برخی سخنان حاشیه‌داری چون رفراندوم و غیره مطرح می‌کنند، عنوان کرد: متأسفانه آن‌ها هستند که از این قطار ولایت پیاده شدند اما مردم ایران روشن، بصیر و آگاه هستند و از قطار انقلاب و ولایت‌فقیه هرگز خارج نخواهند شد.

وی برخی سخنان حاشیه‌ای و دشمن‌شاد کن چون رفراندوم را نوعی همنوایی با استکبار و جبهه نفاق دانست و افزود: بهتر است بجای حاشیه پردازی و سخنان دشمن‌شاد کن به مطالبات به‌حق مردم رسیدگی کنید و مشکلات مردم چون بیکاری، ازدواج جوانان، رکود، تورم و مسکن را معالجه کنید.

محمد اعرافی با تأکید بر اینکه بزرگ‌ترین رفراندوم راهپیمایی تماشایی و بصیرت افزایی مردم در روز ۲۲ بهمن بود، گفت: الحمدالله با بصیرت مردم ایران راهپیمایی خیره‌کننده و تماشایی برگزار شد و ملت نشان دادند که این راهپیمایی برای تثبیت نظام بود و اگرچه مطالبات به‌حق وجود دارد اما مردم با ولایت و نظام قهر نیستند.

خطیب جمعه میبد تصریح کرد: مسئولان باید در ضمن کار جهادی و اجرای درست اقتصاد مقاومتی به مطالبات به‌حق مردم پاسخگو باشند و مسئولان باید قدر این خوبی‌های مردم را بدانند.

وی همچنین با توجه به اقدام جبهه مقاومت در سرنگونی هواپیمای اسرائیلی که مشت محکمی بر دهان استکبار بود، عنوان کرد: این اقدام وحشت بزرگی بود در بین دشمنان و این امر مبارک و بزرگی برای جبهه مقاومت و ایران اسلامی بود.

حجت‌الاسلام محمد اعرافی در پایان با اشاره به اینکه متأسفانه در میبد در زمینهٔ رشته‌های صنایع‌دستی ازجمله زیلو کار زیادی صورت نگرفته است، افزود: اکنون‌که رشته‌ای بانام علوم زیلو برای اولین بار در شهرستان میبد شروع‌شده است که یکی از افتخارات صنایع‌دستی و اقتصاد داخلی نیز محسوب می‌شود با توجه بیشتر مسئولان در این زمینه شاهد رشد این صنعت در شهرستان باشیم.

منبع :

میبد ما

خبرگزاری فارس