بام میبد : در سالی که گذشت همراه با  رسانه های شهر میبد پوشش دهنده فعالیتهایی بودیم که مسئولین و مردم شهر و دیارمان میبد رقم زننده آن فعالیتها بودند.

زمانی با حضور در جلسات اداری و برنامه هایی که دست اندر کار آن ادارات بودند ، منعکس کننده برنامه های آنها در راستای اطلاع رسانی به مردم بودیم که به ما اطلاع  رسانی می شد.

زمانی هم با حضور در مدارس ، منعکس کننده فعالیتهای دانش آموزان عزیز و مربیان و معلمانشان در قالب برگزاری جشن ها و برنامه های گوناگون بودیم .

مراسم هایی چون پیاده روی ، راهپیمایی ، اردوهای میبد گردی ، جشنها و… هم ما را به میان مردم و در بطن جامعه می کشاند.

تصاویر نمایشگاههایی که محل عرضه و فروش صنایع دستی بانوان و محصولات غذایی آنها بود ، نیز زینت بخش صفحات سایت بام میبد بود .

بام میبد همچنین سعادت مصاحبه با کارآفرینان و هنرمندان شهر هم داشت و …

همه اینها نشان از توجه و اهتمام مردم و مسئولین دارد که امید است در سایه تعامل بیشتر پوشش دهنده فعالیتهای ارزشمند در شهرمان میبد در راستای شناساندن شهر میبد به مخاطبان و منعکس کننده و بازتاب دهنده هنرآفرینی ها ،  تلاشها و کوشش ها در عرصه های مختلف فرهنگی و اجتماعی ، علمی ، هنری ، دینی و… باشیم .

اما آنچه در خاطرمان به یادگار مانده و همیشه خواهد ماند ، لطف ، مهربانی ، توجه و عنایت کسانی بود که اگر بخواهیم نام ببریم شاید با قلم افتادن نامی شرمنده لطف و محبتهایشان باشیم ، اما باید بگوییم و نام ببریم از کسانی که همیشه شاهد تلاشهایشان بودیم و  در سایه تعامل و حسن توجه و اهتمامی آنها داشتند ، بام میبد توانست منعکس کننده فعالیت هایی باشد که اگر نبود ، تعامل آنها با ما این فعالیتها زینت بخش صفحات سایت بام  میبد نبود :

خانم دکتر خواجه پور مشاور فرماندار میبد در امور بانوان و خانواده ، خانم انسیه فلاح نماینده شورای اسلامی شهر میبد و تنها بانوی عضو این شورا ، خانم خاکزار عضو شورای اسلامی شهر بفروئیه در شهرستان میبد ، خانم خوانگاه فرمانده حوزه مقاومت بسیج خدیجه الکبری در میبد ، خانم صادقی فرمانده حوزه مقاومت بسیج فاطمه الزهرا در میبد ، خانم محمودی عزیز مدیریت محترم آموزشگاه مهر ایران زمین میبد ، خانم طاهره امامی راد مدیریت محترم دبستان ابطحی میبد ، خانم زهره مهدیان معاونت دبستان پسرانه یاسین ، خانم دستجردی مجری توانمند صدا و سیمای یزد و مدرس کلاس فن بیان میبد ، خانم زیبا مصدق مدیر پر تلاش دبیرستان خدیجه کبری میبد ، خانم ذوالفقاری عزیز خواهر شهید ذوالفقاری شهید شاخص دانش آموزی ، خانم احمدیان روابط عمومی اداره بهزیستی میبد ، خانم اسماعیلی کیا کارشناس ترویج جهاد کشاورزی میبد ، خانم مرادی روابط عمومی شهرداری میبد ، آقای فلکیان روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق میبد (ع) ، آقای زینل پور روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهر میبد ، آقای آقایی روابط عمومی شبکه بهداشت میبد ، آقای وحید رضایی مسئول شرکت آرمان پردازان کویر و …

تلاشهای همه این عزیزان ستودنی است و باید بگوییم:

خانم دکتر خواجه پور مشاور فرماندار میبد در امور بانوان و خانواده ، خانم انسیه فلاح نماینده شورای اسلامی شهر میبد و تنها بانوی عضو این شورا و خانم خاکزار عضو شورای اسلامی شهر بفروئیه در شهرستان میبد!

انشاالله در سایه زحمات شما ، شاهد تلاش و فعالیت و حضور بانوان در عرصه های مختلف اجتماعی  در سال جدید باشیم .

 خانم محمودی عزیز مدیریت محترم آموزشگاه مهر ایران زمین میبد !

تلاشهایتان در جهت ایجاد نشاط همراه با فعالیت بین دانش آموزان آموزشگاه مهر ایران زمین همیشه ستودنی است ، به خصوص طرح سوزاندن بدیها  که دبستان مهر ایران زمین مجری آن بود و درصددیم بیشتر در باره آن بدانیم .

و… که دیگر مجالی برای گفتن از آن همه لطف و عنایت  در این خلاصه متن نیست .

به همه کسانی که در سال گذشته همراهمان  بودند ، خسته نباشید، می گوییم و سالی پر از خیر ، برکت و خوشی را برای همه آرزومندیم .

همچنین به همه همکاران در عرصه رسانه در شهرستان میبد هم خسته نباشید ، می گوییم که به راستی تلاشهای آنها انگیزه بخش برای انعکاس اخبار و فعالیتهای شهر میبد در این سایت بود .

امید که در سال جدید هم بام میبد توفیق پوشش فعالیتهای بانوان شهرمان میبد را در کنار پوشش فعالیتها و برنامه های ادارات ، ارگانها و سازمانها با اطلاع رسانی که می نمایند ، داشته باشد.

سال نو بر همگی مبارک و فرخنده باد ….