دفاع مقتدرانه سپاه پاسداران و نیروهای مخلص آن از اسلام و انقلاب اسلامی / لزوم تحریم استفاده از کالاهای خارجی

امام جمعه موقت میبد گفت : سپاه پاسداران و نیروهای مخلص آن مقتدرانه در راه دفاع از انقلاب ، اسلام ، میهن و همچنین کیان ملت تا پای جان ایستادند و توطئه ها و نقشه های دشمنان را نقش برآب نمودند.

بام میبد : به نقل از میبد آدینه ، حجت الاسلام محمود کارگر خطیب موقت نماز جمعه میبد در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به روز پنجم اردیبهشت سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس بیان کرد : آمریکاییها که بعد از جریان گروگانگیری از لانه جاسوسی شان که نه با تهدید و نه با تطمیع نتوانستند گروگانهای خود را آزاد نمایند ، بعد از مطالعات و نقشه های زیادی که کشیدند ، خودشان برای آزاد کردن گروگان ها دست به کار شدند با نیروهای داخلی که در خدمت آنها بودند.

وی افزود : آنها با خیانت بنی صدر و زمانی که نیروهای نظامی و امنیتی ما اطلاعی نداشتند شبانه وارد ایران شدند و برحسب ظاهر با برنامه هایی که تدارک دیده بودند ، همه چیز برای آزاد سازی گروگان ها مهیا بود ، اما آنها از یک چیز و آن قدرت امداد الهی غافل بودند که همه نقشه های آنها را نقش بر آب نمود.

خطیب موقت نماز جمعه در ادامه به آمریکاییها و دشمنان توصیه نمود : شما باید علاوه بر موشکها و سلاحهای ما که شما را بیچاره کرده و نیروهای مخلص سپاهی ، بسیجی و ارتشی ما و نیز هوادارن ما در خارج از کشور ، امداد الهی همان نیرویی که نامحدود هست و شما را در انجام هر گونه اقدام ناکام خواهد گذاشت را در محاسبات خود بگنجانید.

حجه الاسلام کارگر همچنین با تبریک سالروز ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار ، سالروز تاسیس سپاه پاسداران در روز دوم اردیبهشت را نیز یادآور شد و افزود : نزدیک به چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته و انقلاب با دشمنی ها و تهدیدهای بسیاری روبرو بوده است و توطئه های بسیاری را پشت سر گذاشته و به فضل خدا بر همه آنها پیروز شده است.

وی خاطر نشان نمود : یکی از ارگانهایی که در خنثی نمودن این توطئه ها نقش مهمی داشته است ، سپاه پاسداران و نیروهای مخلص و مقتدر بود که با اخلاص برای دفاع از میهن و دفاع از اسلام تا پای جان ایستاد و از کیان ملت دفاع کرد و نقشه های دشمنان را نقش بر آب نمود.

خطیب نماز جمعه این هفته میبد تصریح نمود : دشمن این نیروها را خوب می شناسد و آنها را هدف قرار داده است ، اما بعضی از کسانی که سپاه را تضعیف می کنند  ،یا سپاه را به درستی نمی شناسند یا اینکه خائن هستند ، زیرا ملت در پناه امنیتی که این نیروها اعم از سپاه و نیروها های انتظامی تامین می کنند با آرامش زندگی می کنند کهما باید شکرگزار باشیم و از این نیروها حمایت کنیم.

وی ضمن تبریک سالروز اعلام انقلاب فرهنگی ، میلاد امام زین العابدین (ع) و روز ولادت حضرت ابوالفضل (ع) ، روز جانباز را نیز که به مناسبت سالروز ولادت حضرت ابوالفضل نامیده شده است ، به جانبازان تبریک گفت و با اشاره به رشادت های جانبازان بیان کرد : جانبازان ممکن است هم زجر آثار جسمی در اثر زخم ها و جراحت ها و مواد شیمیایی را داشته باشند و هم عذاب روحی که در نامهربانی های روزگار و در جریانهای نفاق مشاهده می کنند ، آنها را زجر دهد .

حجه الاسلام کارگر خاطر نشان نمود : جانبازان شهیدان زنده هستند که عمار گونه ، مانده اند تا نفاقها را رو کنند و از ولایت و مقام معظم رهبری دفاع نمایند.

وی همچنین به روز سوم اردیبهشت ، روز ملی کارآفرینی اشاره نمود و افزود : با توجه به شعار امسال که مقام معظم رهبری تعیین نموده اند و آن حمایت از کالای داخلی است ، ما با تحریم استفاده از اجناس خارجی همانگونه که کشورهای دیگری چون هندوستان ، ژاپن و انگلیس دروازه های کشور خود را به روی اجناس خارجی بستند ، می توانیم به دست آوردهایی چون ایجاد کار و اشتغال ، افزایش ابتکارات در تولید ، کاهش تورم ، افزایش ثروت ، کنترل نقدینگی ، حرکت در مسیر رفاه عمومی ، رشد و توسعه استعدادهای کشور و از همه مهمتر جلوگیری از تهاجم فرهنگی دست یابیم.

امام جمعه موقت میبد تاکید نمود : همه آحاد ملت لازم است با خرید کالاهای ایرانی ، قوای سه گانه با حمایت از تولید کالای ایرانی ، کسبه و مغازه داران هم با عرضه و فروش این اجناس در چرخه تولید کالای ایرانی حضور داشته باشند .

وی در بخش هایی از خطبه های نماز جمعه این هفته به ضرورت پرداخت خمس و سهم امام نیز اشاره نمود و با ارائه توضیحاتی سهم امام را سهم امام زمان (ع) خواند که باید در اختیار کسانی قرار بگیرد که به اوامر او در جامعه عمل می کنند و آن را در راه او خرج می نمایند.