تجلیل فرماندار میبد از مقام معلم در دبستان غیر انتفاعی کوثر این شهرستان

فرماندار میبد با حضور در دبستان غیر انتفاعی کوثر این شهرستان نسبت به مقام معلمان تقدیر به عمل آورد.

بام میبد : به مناسبت هفته معلم و شهادت مرتضی مطهری ،  فرماندار میبد با حضور در دبستان غیر انتفاعی کوثر این شهرستان ، با فعالیتهای این دبستان آشنا گردید و از معلمان آنجا با اهدای جوایزی تقدیر به عمل آورد.

فلاح فرماندار میبد ضمن صحبت با دانش آموزان و جویا شدن نظرات آنها در باره کسانی که باید به آنها احترام گذاشت ، خطاب به دانش آموزان عنوان نمود : معلمان از کسانی هستند که باید به طور ویژه به آنها احترام گذاشت ، زیرا وجود پزشکان ، مهندسان و افراد مسئول در جامعه و … به سبب زحمات آنها است ، به خصوص معلمان کلاس اول و پیش دبستانی که با زحمات خود ، به شما که از خانواده خود جدا شده اید ، درس خواندن و آداب اجتماعی را می آموزند.

وی به دانش آموزان توصیه نمود : شما در عین حالی که درس می خوانید ، لازم است احترام گذاشتن به مقام معلمان را فراموش نکنید.

در این مراسم که دکتر کبری خواجه پور مشاور فرماندار میبد در امور بانوان و خانواده نیز حضور داشت ، توضیحاتی درخصوص عملکرد این دبستان ارائه نمود.

گفتنی است ، دبستان کوثر از حدود شش سال پیش با تاسیس موسسه غیر انتفاعی کوثر شکل گرفته است و تقریبا اولین دبستان غیر انتفاعی میبد می باشد.

این دبستان در بخش های مختلف آموزشی ، فرهنگی ، خلاقیت ، پژوهشی ، آزمایشگاهی ، ورزشی ، هنری و در تمامی ابعاد با توجه به غیر انتفاعی بودن آن به فعالیت می پردازد.

اولیا نیز در بخشهای مختلف فناوری ، خلاقیت ،پژوهش و مسائل پرورشی همکاری متقابل دارند و از نظرات آنها استفاده می شود.

این مدرسه نمایندگی آی مت را نیز گرفته است تا به دنبال فعالیت های خلاقانه خود در این زمینه نیز به ارائه خدمات در سطح شهرستان میبد و اردکان بپردازد.

موسسه کوثر با توجه به اینکه مجتمع آموزشی است ، به ارائه خدمات آموزشی در آموزشگاه علمی آزاد در سطوح مختلف نیز با استفاده از دبیران شاخص میبد ، اردکان و حتی استان یزد می پردازد.