آمریکا دشمن سیلی خورده ملت و انقلاب ماست که حتی یک قدم نیز به نفع ملت ایران بر نمی دارد

آمریکا شیطانی است که سیلی خورده ملت و انقلاب ماست و قطعا حتی یک قدم نیز به نفع ملت ایران بر نمی دارد.

بام میبد : به نقل از میبد آدینه ، حجت الاسلام علیرضا حسنی امام جمعه موقت میبد در خطبه های این هفته نماز جمعه ، سفارش به تقوای الهی ، تقوایی که نتیجه روزه ماه رمضان باید باشد و نیز توصیه به کسب آمادگی برای ورود به این ماه که ماه ضیافت است و نشستن بر سر سفره ای نمود که همه خوبان بر سر آن حضور دارند و در حال گذر است.

وی با اشاره به مسئله برجام ، بیان کرد : این توافق هیچ دست آورد محسوسی برای ملت ما نداشت و هر چند دلسوزان فریاد زدند و نوشتند ، اما متاسفانه با سیل بی ادبی ها روبرو شدند ، و هر بار منتقدین را با الفاظی که به کار می بردند ، می نواختند.

خطیب موقت نماز جمعه میبد تصریح نمود : ما در این مدت به تمام تعهداتمان عمل کردیم ، در زمینه انرژی هسته ای ضربه سنگینی به ما زدند ، کشور ما تحت بازرسی شدیدی قرار دادند و این وضع اقتصادی و وجود مشکلات که شاهد آن هستید برای ما فراهم نمودند.

وی تصریح نمود : دست آوردی که برجام داشت ، نشان داد که آمریکا دشمن شماره یک ماست و اگر کسی باور کند آمریکا حتی یک قدم به نفع ما بر می دارد ، در کمال جهل و ناباوری به سر می برد.

حجه الاسلام حسنی در ادامه با بیان اینکه حق را با ایستادگی و مقاومت باید از دشمن گرفت نه با التماس کردن از او ، اظهار نمود : مسئولین و دستگاه دیپلماسی کشور ما بدانند با توجه به سخنان مقام معظم رهبری ما به کشورهای اروپایی نمی توانیم ، اعتماد کنیم.

وی خاطرنشان نمود : این مردم نزدیک به چهل سال که نشان داده اند ، اگر در محاصره اقتصادی هم باشند و اگر خدای نکرده ، دچار جنگ نظامی هم شوند ، نباید عزت و عظمت آنها مورد معامله قرار بگیرد.

امام جمعه موقت میبد تاکید نمود : شما باید مسأله اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرید ، امروز باید باور کنید تهدیدات آمریکا تو خالی است ، او حاضر نیست با ملت ایران پنجه درافکند ، ترامپ می داند گاو شیرده و وابسته او ، دولت خبیث عربستان است ، کشور ایران مهد شیرزنان و شیر مردانی مانند شهید حججی ها است.

وی اظهار داشت : دشمنان بدانند ، کشور ما جمهوری اسلامی ایران به استقبال جنگ نمی رود ، ولی اگر خطایی از آنها سر بزند با رهبری رهبر شجاعی چون آیت الله العظمی امام حاج سید علی خامنه ای ، سپاه ، بسیج ، ارتش ، نیروی انتظامی قهرمانی که داریم و نیز با مردمی که داریم ، آنها را به خاک سیاه می نشانیم.

خطیب موقت نماز جمعه میبد گفت : مسئولین امروز بر سر دو راهی واقع شده اند که به سبب آن باید دید ، آیا می توانند عزت و شرافت و عظمت این مملکت را حفظ کنند یا نه ؟

وی افزود : ما چهل سال است همه سختی ها را تحمل کرده ایم ، بیش از دویست هزار شهید در دوره انقلاب و جنگ داده ایم ، شهدای دفاع حرم داده ایم که عزت شیعه و عزت اسلام و این مملکت باقی بماند و باید گفت این ملت دیگر حاضر نیست زیر بار حرف زور رود و نوکری نماید.

حجه الاسلام حسنی خاطرنشان کرد : مردم ما در عمل و در واقعه 9 دی ثابت کردند که برای دفاع از ولایت فقیه ، مقام معظم رهبری و پاسداری از خون شهیدان و انقلاب تا آخرین قطره خون و تا آخرین نفس مقاومت خواهند کرد.

وی همچنین در فرازی از خطبه های نماز جمعه این هفته ، با توجه به دهه تکریم و غباررویی مساجد ، مساجد را مهمترین پایگاه دینی ، اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی از زمان پیامبر و ارزشمندترین میراث وی بعد از قرآن کریم خواند که باید قدر آنها را دانست و از آنها در راه تقویت بنیه اعتقادی ، اخلاقی و ارزشهای الهی در جامعه بهره برد.