همزمان با فرا رسیدن ماه مبارك رمضان، سبد کلا به ارزش 170میلیون ریال به مددجویان و معلولین تحت پوشش بهزیستی میبد ارائه گردید.

سید محسن فلاح رئیس اداره بهزیستی میبد با اعلام خبر این طرح ، اظهار نمود : طرح ضيافت مهر رمضان همه ساله در ماه مبارك رمضان با هدف ديدار با مددجويان ، آشنايي مديران دستگاههاي اجرايي با فعاليتهاي بهزيستي، اطلاع از وضعيت زندگي و مشكلات مددجويان و تلاش در راستاي رفع مشكلات آنها اجرا مي شود.

وی در ادامه گفت : در اجراي اين طرح معلولان، زنان سرپرست خانوار و فرزندان بي سرپرست در اولويت قرار دارند وبا مكاتبات وهماهنگي ها صورت گرفته از سوي بهزيستي با مجموعه ادارات شهرستان، مسئولین ارگانهای دولتی در اجرای این طرح همکاری خوبی دارند.

رییس اداره بهزیستی میبد افزود: دخیل نمودن ارگانها و کارخانجات جهت تقبل هزینه های افطاری جامعه هدف بهزیستی، برنامه افطاری جهت فرزندان خانه های کودکان و نوجوانان،بازدید از منزل توانخواهان و زنان سرپرست خانوار همراه با مسئولین شهرستان و آشنایی با مشکلات آنها، پوشش خبری برنامه های ضیافت مهر و… از جمله برنامه های اجرایی این ماه می باشد.

گفتني است  در طرح ضيافت الهی مهر رمضان که امسال نیز همزمان با شروع ماه مبارك رمضان توسط بهزيستي میبد در حال اجرا می باشد ،  سبد غذايي شامل كالاهايي از جمله برنج ،روغن،قند و شكر و… بين تعدادی از خانواده های تحت پوشش با همکاری حوزه مشارکتهای مردمی بهزیستی میبد توزیع می گردد.

لازم به ذکر است ،  به دنبال اجرای این طرح  در سال جاری ، تا به حال با همکاری و مساعدت خیرین ، سبد کلا به ارزش 170میلیون ریال در قالب مواد غذایی شامل روغن،برنج،حبوبات،گوشت و……….. در طی بازدیدی همراه با حضور مسئولین شهرستان به تعدادی از خانواده های تحت پوشش  ارائه گردیده است.