فلاح فرماندار میبد در ادامه بازدید از خانواده های تحت حمایت بهزیستی این شهرستان در قالب طرح ضیافت مهر رمضان، از منزل 2نفر از زنان سرپرست خانوار با هدف دلجویی و بررسی مشکلات از منزل آنان بازدید کرد.

بام میبد : به نقل از روابط عمومی اداره بهزیستی میبد ؛ فلاح فرماندار میبد در این بازدیدها که به همراه جمعی از مسئولین فرمانداری و بهزیستی صورت گرفت، طرح ضیافت مهر را طرحی معنوی و مطلوب در راستای دلجویی از خانواده ها برشمرد و گفت: این طرح ضمن آشنایی با مسائل و مشکلات نیازمندان و جامعه هدف بهزیستی. موجب ارائه راهکارهای مناسب برای رفع آنها می شود.

وی افزود: تمسک به سیره و رفتار علوی حضرت امیرالمومنین(ع) و فراهم آوردن زمینه های لازم برای حضور و مشارکت خیران نیکوکار به منظور رسیدگی به حال نیازمندان و رفع مشکلات آنان می تواند موجب مبارزه با فقر و افزایش نشاط معنوی و اجتماعی شود.همچنین در ادامه فرماندار با کارمندان اداره بهزیستی واورژانس خدمات اجتماعی دیدار نمود.

گفتنی است، طی برنامه ای در طول ماه مبارک رمضان مسئولان شهرستان هر روزاز تعدادی از خانوارهای نیازمند و تحت حمایت بهزیستی را مورد بازدید قرار داده و از نزدیک مشکلات انها بررسی می گردد.

این برنامه شامل بازدید از منازل مددجویان و اهدای سبد غذایی و کمک هزینه مالی به آنها است که با توجه به نیاز این خانوارها و با اولویت خانواده های بی سرپرست، زنان سرپرست خانوار و معلولین صورت می گیرد.