فرماندار میبد طی پیامی سالگرد رحلت بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران ، حضرت امام خمینی (ره) و سالروز قیام خونین پانزدهم خرداد را گرامی داشت.

بام میبد : به نقل از  روابط عمومی فرمانداری میبد، متن کامل پیام ” حسین فلاح ” فرماندار میبد به شرح ذیل است:

“چهاردهم خردادماه ۱۳۶۸”روز ماتم ملتی در سوگ جان‌گداز فراق مردی از سلالهٔ پیامبر اعظم و از نسل امامان معصوم و روز وداع ملتی با مقتدای خویش است.

امام خمینی (ره) یادآور حماسه‌های جاودان ملت غیور ایران اسلامی است. نهضت امام راحل، اسلام ناب محمدی (ص) را که به فراموشی سپرده‌شده بود حیات دوباره‌ای در جهان بخشید و زمینه رهایی و بیداری مستضعفان و مسلمانان را در مقابل استکبار جهانی محقق ساخت.

در این میان 15 خرداد 42 که به‌عنوان مبدأ نهضت اسلامی مردم ایران لقب گرفته نقطه عطفی در تاریخ مبارزات علیه استبداد و استعمار بشمار می‌رود که بانام و اندیشهٔ امام خمینی (ره) پیوندی ناگسستنی دارد و مردم ایران اسلامی همیشه ثابت کردند که همچون سال 42 پای ارزش‌های ناب انقلاب ایستاده‌اند و از این مسیر منحرف نخواهند شد.

این‌جانب با گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و همچنین قیام تاریخی پانزدهم خرداد، از همهٔ مردم ولایت مدار شهرستان میبد دعوت می‌کنم در آئین‌های برگزارشده این ایام حضوری باشکوه، گسترده و معنوی داشته باشند تا نشان دهند مردم میبد همچون مردم سراسر ایران اسلامی در پاسداشت و حفظ آرمان‌ها و اهداف امام خمینی (ره) متحد و هم‌صدا هستند.