جلسه هماهنگی برگزاری کنکور سراسری در میبد برگزار شد

جلسه هماهنگی برگزاری کنکور سراسری جهت برگزاری بهینه این آزمون در میبد در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

بام میبد : به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، “علیرضا ابوالحسنی” معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار میبد در این نشست ، با اشاره به اهمیت برنامه‌ریزی مناسب برای برگزاری کنکور سراسری خاطرنشان کرد: این رقابت آموزشی، سرنوشت دانش آموزان را بعد از سال‌ها تلاش و کوشش را رقم میزند و دانش‌آموز را وارد مرحله جدیدی از علم و دانش در مقطعی خاص می‌کند ،  بنابراین هم برای مسئولین و خانواده‌ها و دانش آموزان از اهمیت بالایی برخوردار است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار میبد با بیان اینکه روزهای 7 و 8 تیرماه کنکور سراسری هم‌زمان با سراسر کشور در میبد برگزار می‌شود، تصریح کرد: در این دو روز داوطلبان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد در آزمون کنکور سراسری شرکت خواهند کرد، باید همه دستگاه‌های اجرایی خصوصاً دستگاه‌های عضو ستاد نهایت همکاری در زمینهٔ هرچه بهتر برگزار شدن آن داشته باشند.

لازم به ذکر است که کنکور سراسری سال 96-97 در 5 رشته علوم ریاضی، علوم انسانی، علوم تجربی و هنر و زبان در روزهای پنج‌شنبه و جمعه 7 و 8 تیرماه 97 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد برگزار می‌گردد.

همچنین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی که 15 تیرماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد برگزار خواهد شد از دیگر موضوع بحث این جلسه بود.