افتتاح و بهره برداری از 95 پروژه عمرانی شهرستان میبد در هفته دولت

فرماندار میبد در نشستی با خبرنگاران گزارشی از افتتاح و بهره برداری از 95 پروژه عمرانی در شهرستان میبد طی هفته دولت ارائه نمود.

بام میبد : فلاح فرماندار میبد در این نشست ضمن ارائه گزارشی از پروژه های آماده افتتاح در هفته دولت ، اظهار داشت : این پروژه ها با اعتباری به میزان 51 میلیارد و 500 میلیون تومان در حوزه های میراث فرهنگی ، عمران شهری ، آموزش و پرورش ، گازرسانی به روستاهای نیوک ، علویه و اشنیز ، مرتع داری و آبخیز داری ، روشنایی ، ورزش به مرحله افتتاح و بهره برداری رسیده است .

وی میزان اعتبار پروژه ها در بخش مرتع داری و آبخیزداری ، 3 میلیارد و 200 میلیون ، آبیاری کم فشار 2 میلیارد و 900 میلیون تومان و گازرسانی را 4 میلیارد تومان عنوان کرد و بیان داشت : پروژه های میراث نیز با اعتباری حدود 3 میلیارد تومان به صورت مشارکتی با شهرداری انجام شده است .

فرماندار میبد آمار پروژه ها در سال جاری را در مقایسه با سال گذشته با توجه به تنگناها و مشکلاتی که وجود داشته ، مطلوب توصیف نمود و افزود : پروژه ها از نظر آماری 20 درصد افزایش داشته است و از نظر اعتبار نیز ، با افزایش هزینه ای بالغ بر یک میلیارد تومان نسبت به سال گذشته به بهرداری می رسد .

وی همچنین از برنامه های هفته دولت ، به برگزاری مراسم گرامیداشت شهید رجایی و شهید باهنر ، غباررویی گلزار شهدا ، تقدیر از مدیران و کارکنان برتر شهرستان ، مراسم گرامیداشت روز پزشک با توجه به تقارن با هفته دولت و همایش پیاده روی اشاره نمود.