آیا می‌دانستید با استفاده از گوشی می‌توان رایانه را از راه دور کنترل کرد؟ تنظیمات این کار کمی دشوار است و تنها با یک اپلیکیشن جانبی ممکن می‌شود. با توجه به این موضوع می‌توانید از این اپلیکیشن ایرانی استفاده کنید که کار را آسان کرده است. برای استفاده از «ریموت کامپیوتر» نخست باید گوشی و […]

آیا می‌دانستید با استفاده از گوشی می‌توان رایانه را از راه دور کنترل کرد؟ تنظیمات این کار کمی دشوار است و تنها با یک اپلیکیشن جانبی ممکن می‌شود.
تصویر سیستم کنترل از راه دور روی تلفن همراه

با توجه به این موضوع می‌توانید از این اپلیکیشن ایرانی استفاده کنید که کار را آسان کرده است. برای استفاده از «ریموت کامپیوتر» نخست باید گوشی و رایانه خود را به یک شبکه وای‌‌فای وصل کرده یا از طریق بلوتوث این دو دستگاه را به هم متصل کنید.‌

جالب‌ترین قابلیت این اپ در ماوس آن است؛ با انتخاب آیکون ماوس در منوی اصلی برنامه صفحه دسکتاپ‌تان به نمایش در می‌آید.

با لمس صفحه گوشی می‌توانید نشانگر ماوس را در رایانه حرکت دهید و حتی برنامه‌ها را باز کنید. یکی دیگر از قابلیت‌های جالب این اپلیکیشن در امکانی نهفته است که می‌توان توسط آن اسلایدهای پاورپوینت را از راه دور جلو و عقب کرد.

این ویژگی بسیار مناسب افرادی است که ارائه‌های زیادی در کلاس درس و کنفرانس‌ها دارند. این اپ دسکتاپ‌تان را روی گوشی نمایش می‌دهد و با همه سیستم‌عامل‌ها کار می‌کند.

منبع : ضمیمه چام جم