رای مجلس سنای آمریکا اقرار به کشتار مردم یمن است

امام جمعه میبد گفت : رای مجلس سنای آمریکا مبنی بر قطع پشتیبانی های این کشور از کشتار مردم یمن ، اقرار به این گناه است که تا به حال انجام داده است.

یزد- ایرنا: آیت الله اعرافی در خطبه های این هفته نماز جمعه میبد افزود: آنها که میلیون ها از مردم را به خاک و خون کشیده اند ، به ایران می گویند تروریست آن هم به دلیلی که ایران اقدامات آنها را محکوم می کند.
امام جمعه میبد با اشاره به اینکه نمی شود با این جنایتکارها سر سازش داشت ، خاطر نشان نمود : انشاالله ملت ایران به فضل خدا تمام قد دربرابر این جانیان عالم ایستادگی خواهد کرد.
رئیس حوزه های علمیه کشور در ادامه با گرامیداشت هفته وحدت و نیز هفته بسیج گفت : جهان اسلام نیازمند روح همدلی و همگرایی امت اسلامی است.
وی یادآور شد : بسیج دلدادگی به خدا و خدمت به خلق خدا در قالب های جهادی و با روح انقلابی وارد میدان شدن است که در این ارتباط دولتمردان مسئولان باید هم خود دارای حس بسیجی ، روح انقلابی و تعهد سرشار برای خدمت به مردم باشند و هم باید سازوکاری ایجاد کنند که جوانان بسیجی که دارای روح انقلابی و بسیجی هستند در دانشگاه ها و آموزش پرورش و عرصه های مختلف گره از کارهای کشورحل کنند و نسل جوان ما بتواند درخدمت نظام اداری و اقتصادی کشور مشکلات مردم را حل کند.
امام جمعه میبد همچنین با گرامیداشت هفته معلولین ، توصیه هایی برای پیشگیری از معلولیت ها و نیزپاس داشتن کرامت معلولین و حفظ شخصیت آنان ، تونمند سازی و آموزش آنها و همچنین مناسب سازی فضاها برای معلولین و سالمندان به عنوان یک سوم جامعه نمود.
وی همچنین با قدر دانی از دانش آموزان که در زمینه گیاهان دارویی در جشنواره کشوری صاحب مقام شده اند ، توجه به کشت گیاهان دارویی توسط کشاورزان را ضروری شمرد.