فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: امروز دانشجویان در مقابله با فتنه ها باید گفتمانی درمعرفی بزرگی و عظمت انقلاب داشته باشند .

یزد- ایرنا: سردار سرتیپ دوم پاسدار فتح الله جمیری شنبه شب در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو در سالن سینما طوبی شهرستان میبد برگزار شد با اشاره به اینکه روز دانشجو به یک معنا روز مبارزه با استکبار نیز می باشد ، افزود : دانشجویان نخبه و پر تلاش درمسیر انقلاب و دفاع مقدس نقش بسیار سازنده ای را داشته اند و مطمئنا برای ادامه این حرکت و پیچ تاریخی کنونی، نیاز به حضور آنها و اساتید دانشگاه می باشد.
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد تصریح نمود : دانشجویانی در دوران ستمشاهی در زندان ها به سر می بردند ، دختران و پسران دانشجویی در شکنجه گاه های طاغوت به شهادت رسیدند ، در نبردی که از دیر زمان بین ایران و آمریکا شروع شد ، دانشجویان در راس مبارزه قرار داشتند و سالها مبارزه کردند تا انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.
وی در ادامه به فروپاشی رژیم شوروی و پیش بینی حضرت امام (ره) در مورد فروپاشی این رژیم کمونیستی اشاره و خاطرنشان نمود : امروز نیز از کشورهای مختلف ، دلها به سمت ایران اسلامی است ، چون کشور ما دارای اعتقادات و پشتوانه اصیل انقلابی و اسلامی می باشد ، مولفه ای به نام ولایت فقیه دارد که ما را از کشورهای دیگر درمقابله با استکبار جهانی متمایز می کند.