فرماندار میبد با اشاره به لزوم معرفی کارهای شاخص انجام شده بعد از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: اقدامات انجام شده در چهار دهه گذشته نشان دهنده اعتقاد مردم به نظام ، دولت و حاکمیت است.

یزد – ایرنا : حسین فلاح در نشست هماهنگی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب ، افزود: در شرایط سختی قرار داریم و دوران سختی را پس از دفاع مقدس ، محاصره اقتصادی ، بازسازی و … پشت سرگذاشتیم و در هر دوره دشمنان سناریویی برای مقابله با نظام تعریف کردند و اقداماتی را انجام دادند که کارساز نبود.
وی تصریح کرد : در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب قرار داریم، تلاش ها،راهبردها و نگاه دشمنان وارد کردن فشار بر نظام و انقلاب است، با توجه به این امر وظیفه ما ایجاب می کند، کارهایی که در این مدت انجام شد و متعلق به نظام ،شهدا ، جانبازان ، آزادگان و ملت ایران است ، به صورتی مطلوب ارائه شود.
وی اظهار داشت: با تشکیل کارگروه ها و کمیته ها ، می توان تلاش های انجام شده در زمینه صنعت، اشتغال ،تولید، امور فرهنگی ، اجتماعی ، امنیت و … با استفاده از نرم افزار به تصویر کشید.
فلاح بر توجه به دستاوردهای معنوی انقلاب تاکید کرد و یادآورشد: ما نویسندگانی داریم که می توان با به نمایش گذاشتن آثار آنها ، نمودی از توسعه فرهنگی را ارائه دهیم ،در این ارتباط آمار نویسندگان میبد بعد از انقلاب افزایش قابل توجهی یافته است.
فرماندار میبد تصریح کرد: با رعایت حفظ شان و عرف جامعه و شرع مقدس اسلام می توان بسیاری از برنامه های شاد را که پیام هایی در راستای معرفی دستاوردهای انقلاب دارد و در برگیرنده پیام هایی در راستای امید به زندگی و ایجاد انگیزه است، با پرهیز از خودسانسوری برنامه ریزی کرد.
وی به برگزاری برنامه ها به همت ادارات و با مشارکت مردم و خیرین اشاره کرد و یادآور شد: نظام و انقلاب به برکت خون شهدا ، پایداری مردم و فعالیت دولتمردان مستحکم مانده است، باید با این محور در سالگرد انقلاب شور و جشن را با اجرای برنامه های شاد و خوب در مساجد و اداره ها برگزار کرد که می تواند تا آخر سال هم تداوم داشته باشد.
یادواره شهدای زنان ایثارگر و شهدای ورزشکار ، ارائه دستاوردهای چهل سال ادارات و بیان اقدامات زیرساختی در قالب نمایشگاه توسط سپاه ناحیه میبد از جمله برنامه های پیش بینی شده در ایام الله دهه فجر در میبد اعلام شد.