حجت الاسلام کارگر امام جمعه موقت میبد گفت : مردم در مقابل تحریم های خارجی صبورند اما در مقابل کم کاری های مسئولین گله مندند.

بام میبد : به نقل از میبد آدینه ، امام جمعه موقت میبد در خطبه های این هفته با اشاره به اعلام ترامپ رئیس جمهور امریکا مبنی بر خروج نیروهای نظامی این کشور از سوریه گفت : در اینکه امریکایی ها روی حرفشان هستند یا نه ، در آینده معلوم می شود.
حجت الاسلام محمود کارگر ، خروج امریکا از سوریه را شکست قعطی این کشور در سیاست های منطقه خاورمیانه به ویژه سوریه ، عراق و افغانستان خواند.
خطیب جمعه موقت میبد با بیان اینکه امریکا برای ساقط کردن رژیم بشار اسد در سال 2011 به سوریه آمد ، گفت : طبق اسناد طبقه بندی پنتاگون پیشینه جنگ سوریه به سال 2003 برمی گردد که امریکا به بهانه سرکش بودن سوریه و پشتیبانی این کشور از توریست ، عملیاتی کرد تا با گسترش جنگ به ایران و عراق ، تغییر رژیم این کشورها را در قرن جدید برنامه ریزی کند.
حجت الاسلام محمود کارگر ، با بیان اینکه رئیس جمهور امریکا اعلام می کند که ما اهدافمان شکست داعش در سویه بود و الان به اهدافمان رسیدیم و از این کشور خارج می شویم را دروغ بزرگ ترامپ عنوان کرد و افزود : بر کسی پوشیده نیست که امریکایی ها حامی تروریست هستند و برای رسیدن به اهدافشان ، جبهه النصره ، اعراب الشام ، جیش الاسلام ، داعش و گروه های دیگری را از کشورهای مختلف برای ساقط کردن دولت بشار اسد به سوریه آوردند.
امام جمعه موقت میبد با اشاره به سخنان جیمز جفری نماینده ویژه امریکا در امور سوریه در27 آذرماه مبنی بر اینکه امریکا به دنبال سرنگونی بشار اسد نیست تصریح کرد : امریکایی ها با تشکیل ائتلاف غربی ، عربی و عبری ، سوریه را مقدمه ای برای عراق و ایران قرار دادند تا علاوه بر تامین امنیت اسرائیل ، نظام این کشورها را تغییر و تجزیه کنند و اسرائیل را بعنوان قدرت برتر بر منطقه حاکم سازند .
حجت الاسلام کاگر با بیان اینکه امروز امریکا شکست خورده و نیروی زمینی امریکا کارآیی خود را از دست داده است گفت : امریکا کوچکتر از آن است که بتواند در مقابل ایران کار انجام دهد .
خطیب جمعه موقت میبد خاطرنشان کرد : یکی از اهداف امریکا در سال 97 تغییر رژیم ایران و ناکام گذاشتن جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در ایران است اما به فضل الهی تا کنون هیچ غلطی نتوانسته است بکند.
وی افزود : امروز امریکا با استفاده از فضاهای مجازی و ابزار رسانه ای و تبلیغات اهدافش را پیش می برد.
امام جمعه موقت میبد خاطرنشان کرد : جمهوری اسلامی ایران این افتخار را دارد که در سال 57 یک کشور ضعیف و وابسته از حیث نظامی و اقتصادی و فرهنگی را تحویل گرفت ؛ اما امروز با قدرت در مقابل امریکای جنایتکار ایستاده و چهل سال نقشه ها و برنامه های امریکا را به شکست کشانده است.
حجت الاسلام کارگر با بیان اینکه شیطنت و توطئه های امریکا و اذنابش کم نشده است اظهار داشت : اگر سرنیزه ها بر روی سر مردم برداشته شود آن وقت معلوم می شود مردم حکومت و سیاست های امریکا را می خواهند یا ایران را .
وی با با اشاره به ناآرامی های اخیر در فرانسه بر ضد سرمایه داری گفت : بسیاری از صاحب نظران و رهبران این کشورها اذعان می کنند که ما از انقلاب ایران الگو گرفتیم و این جای افتخار برای ملت ایران نیست که امید مظلومین دنیا به راه و مجاهدت و ایثار آنهاست؟
حجت الاسلام کارگر با تاکید بر تبیین دستاوردهای نظام و انقلاب در طول چهل سال هم گفت : از اول انقلاب تاکنون ، در عرصه های مختلف اقتصاد ، نظامی و علمی دستاوردهای عظیمی داشتیم .
خطیب جمعه موقت میبد با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع مسئولین گفت : مسئولینی که برای رسیدن به مسئولیت و مقام به هر کاری دست می زنند فردای قیامت باید حساب پس دهند و مردمی که پای انقلاب ایستاده اند و ایثار می کنند باید به مسکن ، معیشت ، ازدواج و اشتغال جوانان توجه کنند.
وی تصریح کرد : مردم در مقابل تحریم های خارجی صبورند اما در مقابل کم کاری های مسئولین گله مندند.
امام جمعه موقت میبد با اشاره به درپیش بودند روز حماسه نهم دی هم گفت : توطئه های دشمن ، 8 ماه کشور را دچار مشکل کرد اما با حضور مردم در نهم دی مانند جنود الهی همه توطئه ها را پاک کرد و مردم به پیروی از رهبر عزیزشان توانستند این توطئه ها را خنثی کنند.
گرامی داشت روز حمل و نقل ، سالروز تاسیس ثبت احوال و سالروز حادثه زلزله بم از دیگر مباحث خطیب جمعه موقت میبد بود.