فرماندار میبد گفت : با مرور وقاقع بعد از انقلاب و پیشرفت هایی که درحوزه های مختلف از جمله بهداشت و درمان در این چهل ساله انقلاب حاصل شده و ارزیابی آنها نسبت به قبل می توان وجود تفاوت ها را دریافت.

بام میبد : به نقل از ایرنا حسین فلاح روز شنبه در نشست چهل سالگی انقلاب افزود: تصاویرمی تواند به گونه ای بیان کننده بسیاری چیزهایی باشد که شاید در قالب ابزارهای دیگر نتوان به آنها پی برد ، همچنین با گفت و گو با کسانی که زمان های گذشته را به یاد دارند می توان پی برد که به برکت انقلاب اسلامی بسیاری پیشرفت ها حاصل شده که شاید در کنار آن ها آسیب هایی هم وجود دارد اما این دست آوردهای به دست آمده و پیشرفت ها بستررفاه اجتماعی را فراهم کرده است.

وی تصریح کرد : حرکت هایی با قصد و نیت ضعیف جلوه دادن دست آوردهای انقلاب انجام می گیرد که به واقع ظلم هست و باید به برکت 500 خون شهید در میبد و رشادت های  2 هزار و 500 رزمنده میبدی واقعیت ها و امکاناتی که شکل گرفته و شکل می گیرد را باید نشان داد.  

فرماندار میبد یادآور شد : اگر صرف هزینه هم صورت می گیرد باید برگزاری برنامه های متنوع و خوب فرهنگی وپررونق  که ماندگاری داشته باشد ، را مورد عنایت قرارداد.

فلاح گفت : همه ما مسئولین از قشر های متوسط و آسیب پذیر جامعه هستیم و این خود فرصتی است مغتنم که می توانیم  نمودی از انقلاب را آن طور که در خاطر داریم ارائه دهیم و تبیین نماییم.

وی در ادامه با اشاره به این که باید ازفانتزی برخورد کردن پرهیز کرد ، اظهار داشت : درکنار عنایت داشتن به مباحث نرم افزاری ، هر اداره ای می تواند نمود و نشانه هایی از پیشرفت های حاصل شده در حوزه کاری خود را درنمایشگاه ارائه کند.

این مسئول خاطر نشان کرد:  درچنین زمانی که دشمن همچنان ضربه زدن به انقلاب را در سر می پروراند ، باید تمام تلاشمان در جهت گره باز کردن از کار مردم و به صورت مطلوب ارائه خدمت باشد.

وی ادامه داد : باید هنر ما این باشد در شرایط سخت با همکاری و همیاری مردم ، خیرین وادارات کاری انجام دهیم ، پس باید با بستن فانوسقه ها تلاش کنیم با نترسیدن از کار، عملیاتی و صادقانه کار کردن و پرهیز از ظاهر سازی حلال مشکلات مردم و صنعتگران و تولیدکنندگان و اشتغال آفرینان در جامعه باشیم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار میبد نیز در این نشست گفت : در این چهل ساله انقلاب خدمات و فعالیت های خوبی شکل گرفته و دست آوردهایی حاصل شده  که متاسفانه به علت غافل شدن این دست آورده ها برای همه تبیین نشده است.

علیرضا ابوالحسنی خاطرنشان کرد : امسال که دشمنان عزم خود را جرم کرده اند که نگذارند مردم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن بگیرند باید همه همه هرچه در توان داریم برای معرفی و تبیین دست آوردهای انقلاب اسلامی به کارببندیم.

وی گفت : سپاه پاسداران نمایشگاهی را در ارائه دست آوردهای انقلاب برپا کرده اند و وظیفه همه ادارات و ارگان ها هست که همه تلاش کنند با هماهنگی و اقتدار در این نمایشگاه به ارائه عملکردها و دست آوردها در حوزه مرتبط به خود بپردازند.

فرمانده سپاه ناحیه میبد نیز ضمن درخواست در از مسئولین ادارات در همراهی و همکاری برای برپایی نمایشگاه که در حال انجام مراحل برگزاری است ، تصریح کرد : این نمایشگاه باید با تامین محتوا چهل سال انقلاب را نشان دهد.

وی در ادامه به اجرای برنامه های متنوع در ایام الله دهه فجرد رمحل مصلی آیت الله اعرافی اشاره کرد که با توجه به گرامیداشت ایام فاطمیه برگزاری برنامه ها نظیر سخنرانی ، نورافشانی ، اجرای جنگ شادی و… در 5 شب  برنامه ریزی شده است.

دراین نشست به اجرای برنامه های متنوع توسط اداراتی چون ورزش و جوانان در کناربرگزاری نمایشگاه  برگزاری جشن در محلات به مناسبت ایام الله دهه فجر با مشارکت مردم اشاره شد.