فرماندار میبد گفت : مردم ایران با اعتماد به نظام وبا قدرت معنوی خود سخت ترین تحریم ها را پشت سر گذاشته و محاسبه دشمنان مینی بر اینکه انقلاب ایران به چهل سالگی خود نمی رسد را بر هم زده اند.

بام میبد : به نقل از ایرنا-یزد ، حسین فلاح سه شنبه شب در نشست خبری با خبرنگاران که با حضور مسئولین شهستان برگزار شد ، با اشاره به پیشرفت های که دراین چند سال شهرستان میبد در حوزه های گوناگون داشته است افزود : به برکت تلاش های نیروهای نظامی وانتظامی و همه  دلسوزان انقلاب امنیت و ثبات در کشور پایدار شد و با توسعه ای که به دنبال آن وجود آمد در حوزه های گوناگون مردم به فعالیت و گذران زندگی خود مشغول هستند.

وی گفت : در سایه امنیت و فرصتی که به برکت انقلاب به وجود آمده پیشترفت هایی در حوزه های گوناگون حاصل شده و جوانان توانمند ما نو آوری هایی در زمینه تولید و اشتغال داشته اند که نشان دهنده این است که اگرانگیزه کاری و جهادی ، خود باوری و اعتماد وجود داشته باشد و مسئولین حل مشکلات وتحت الشعاع قراردادن  امرار معاش مردم درنظر داشته باشند به طور یقین مردم ایران نه تنها چهل سالگی انقلاب بلکه دهه ها چهل سالگی آن را نیز جشن خواهند گرفت.

فرماندار میبد با اشاره به نمایشگاهی که در مصلای آیت الله اعرافی برپا گردیده ، افزود : لازم است مسئولین هر اداره ای در هر شب در ایام الله دهه فجر در محل نمایشگاه حضور یابند و به بیان عملکردها و دست آوردهای خود بپردازند و پاسخگوی مشکلات مردم باشند.

وی هنچنین با دعوت از مردم شهرستان میبد برای حضور در مراسم راهپیمایی 22 بهمن و دیگر برنامه هایی که در این ایام برگزار می شود، خاطرنشان کرد: حضور مردم و انعکاس این حضور فعالیت ها در رسانه ها ، نشان دهنده دست آوردهای نظام و رقم زننده یاس و نابودی دشمنان خواهد بود.

فرمانده سپاه میبد نیزدراین نشست با اشاره به پیش بینی برنامه های محوری که در مصلای آیت الله اعرافی شده است ، گفت : روز جمعه 12 بهمن ساعت 9 صبح همزمان با نواختن زنگ انقلاب مراسم نمادین استقبال از حضرت امام (ره) در میدان شهرداری و سپس همایش پیاده روی به سمت مصلی و نیز اجرای برنامه های متنوع ورزشی و فرهنگی در محل مصلی انجام خواهد شد.

سرگرد مصطفی بهشتی افزود : نمایشگاه عملکرد 40 ساله انقلاب نیز در این روز در مصلای آیت الله اعرافی  در 50 غرفه افتتاح می شود.

وی درادامه دیگر برنامه های اجرایی دهه فجرنظیر پژواک جبهه مقاومت ، مراسم عزاداری ویژه شهادت حضرت فاطمه (س) و  سالگرد نماینده فقید شهرستان حجه الاسلام یحیی زاده ، مراسم های سخنرانی وخواندن اشعار توسط شاعران آیینی ، مراسم جشن و نورافشانی و… را برشمرد.

فرمانده سپاه میبد همچنین به 200 برنامه آماده افتتاح در حوزه ادارات ور سطح شهرستان به افتتاح بزرگترین مرکز سایبری کشورکه با همت خیری در محله خانقاه بالغ بر 2میلیارد ریال شکل گرفته و نیز پایگاه هفتتراشاره کرد.

در این نشست همچنین به دست آوردهای شهرستان میبد در حوزه درمانی ، خدمات شهری ، فرهنگ ، کمیته امداد توسط مسئولین اشاره گردید و سپس به سوالات خبرنگاران در حوزه های گوناگون تکریم ارباب رجوع ، اتاق های فکر تشکیل شده در ادارات ، پاسخگویی صحیح ادارات به مردم ، حمایت های هدفمند در زمینه اشتغال و صنعت بیمه زیلو بافان ، پرهیز از محافظه کاری ودست آوردهای انقلاب در حوزه بانوان پاسخ داده شد.

در پاسخ به سوالات خبرنگاران به لزوم ایجاد نگاه نوو داشتن  تلاش و پشتکار در حوزه صنعت و فعالیت های مرتبط به آن ،کارآمد بودن در صورت همراهی و همکاری در استفاده از ظرفیت ها ، نشان دادن اقدامات انجام شده و انگیزه دادن به مسئولین ، برگزاری جلسه های نقد مسئولین با هدف پرهیز از آفت خود سانسوری ، پیگیری های انجام شده مرتبط با بیمه زیلوبافان و لزوم فعال بودن بانوان و پرهیز از حاشیه سازی و خود باوری توسط آنها اشاره شد.