خود باوری، عامل پیشرفت های علمی و دفاعی است

نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی گفت: استقلال و خود باوری مردم ایران، مهمترین دست آورد انقلاب است که با توجه به آن ها ملت ایران توانست پیشرفت های علمی و دفاعی بی نظیری را در کارنامه خود داشته باشد.

یزد- ایرنا: کمال دهقانی فیروزآبادی در مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب در دبیرستان دخترانه مجد زاده میبد افزود: ایران قبل از انقلاب وابستگی نظامی و اقتصادی و به تبع آن وابستگی سیاسی داشت و به این دلیل قدرتی از خود نداشت اما اکنون ایران کشوری مستقل است و در دنیای امروز با سربلندی برای خود تصمیم می گیرد و با عزت و احترامی که دارد امنیت را در کشورهای دیگر هم برقرار می کند.

وی تصریح کرد : این عزت و استقلال و این مقاومتی که مردم دارند به برکت خون شهدا و جانفشانی آنها و نیز برکت وجود امام شهدا است.

نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی گفت : پیشرفت های علمی در زمینه تجهیزات دفاعی ، نانو ، ماشین سازی و… ایران را جزو کشورهای سرآمد دنیا کرده است ، سطح نیروهای تحصیلکرده کشور و انگیزه هایی که در وجود آنها برای ساختن آینده ای بهتر است در حال حاضر قابل مقایسه با قبل از انقلاب و حتی با بسیاری از کشورها نیست .

وی یادآور شد : ما باید با خود باوری درسطوح مختلف اقتصادی و مدیریتی خود بخواهیم درساختن شهر ،استان و کشور در سایه وحدت ، انسجام و تعامل و همکاری با هم تاثیر گذار باشیم .

آذین‌بندی مدرسه، در دست داشتن پرچم سه رنگ، شعر و اجرا، و شعارهای انقلابی توسط دانش آموزان از دیگر برنامه‌های مراسم نواختن زنگ انقلاب دردبیرستان دخترانه مجد زاده میبد بود.