مردم شهرستان میبد امروز دوشنبه با حضور در راهپیمایی 22 بهمن و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر عظمت و اقتدار حضور خود را در زیر بارش باران این رحمت الهی به نمایش گذاشتند.

یزد- ایرنا: جانشین عقیدتی سیاسی ناجا ( نیروی انتظامی جمهوری اسلامی) در گردهمایی مردم میبد پس از راهپیمایی در مصلی آیت الله اعرافی گفت : چهل سال از حضور مردم و چهل سال از پیروزی آفرینی ها، صبر ، مقاومت و دشمن را طرد کردن و حضور مردم در صحنه گذشت، این حضور و حماسه برای احزاب و گروه ها نیست بلکه به عشق امام امت و شهیدان است.

حجت‌الاسلام محمدهادی بهشتی پور از نسل های جدید خواست جویای حماسه آفرینی پدران خود باشند تا بدانند وارث چه کسانی هستند.

وی تصریح کرد : امروز مردم با عبرت گرفتن از تاریخ و به برکت انقلاب برای اسلام در صحنه حضور یافتند و با حضور گسترده خود توطئه ها را به دشمنان برگرداندند و نشان دادند که دشمنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

جانشین عقیدتی سیاسی ناجا با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی امروز پیام های زیادی دارد ، خاطر نشان کرد : شهروندان با این حضور خود نشان دادند همانطور که ابر قدرت آمریکا را سرکوب کردند، نفوذی ها و دست نشانده های داخلی آنها را که می خواهند مردم را ناامید کنند را سر جای خود می نشانند و آنها بدانند عمرشان رو به پایان است .