مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد گفت : استخر شهیدیه به صورت استاندارد و با دارا بودن امکانات روزاحداث شده وبه بهره برداری رسیده است.

مسعود شریعتی در مراسم افتتاح استخر شهیدیه با تشکر از وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد : اگر ما منتظر اعتبارات استانی برای تکمیل این پروژه بودیم ، شاید احداث آن چند سال دیگر طول می کشید.

وی با اشاره به اینکه در سال 93 پروژه با 35 درصد پیشرفت فیزیکی تحویل گرفته شده گفت :  تامین اصل هزینه های استخر با اعتبارات چند سال اخیر که حدود 3 میلیارد و 500 میلیون تومان است صورت گرفته و به مرحله بهره برداری رسیده است.

 مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد افزود : در ساخت و تجهیز استخرعلاوه بر رعایت شرایط استاندارد به تجهیز آن به امکاناتی چون سونا و چکوزی که دراستخر های قدیمی استخری در استان وجود ندارد توجه شده است.

وی اشاره کرد : استخر مجهز به چشم الکترونیکی است ، همچنین با استفاده لامپ های کم مصرف و نیز سیستم هوشمند شرایط صرفه جویی در آن رعایت شده است.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی نیز گفت : با وجود تنگناها و مشکلاتی است در حوزه ورزش اقدامات خوبی انجام شده است.

دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی با اشاره به اینکه  از دیر زمان در میبد زیرساخت های عمرانی و فرهنگی  با کمک خیرین و مردم ایجاد شده است ، گفت : قطعا با حضور وزیر ورزش و جوانان در شهرستان میبد برای افتتاح پروژه های خیری افق و چشم اندازی جلوی چشم ها روشن خواهد شد و با کمک مسئولین خیرین انگیزه بیشتری پیدا خواهند کرد.

وی تصریح کرد : در طول یک دو سال گذشته استان یزد با بهره برداری پروژه های ورزشی که چند سال رها شده بود جان گرفت .

همچنین فرماندارمیبد در جمع مردم و مسئولین در مراسم افتتاح استخر شهیدیه گفت : احداث این پروژه با توجه به وجود تنها یک استخر در شهرستان که مربوط به 30 یا 35 سال پیش است شاید یکی از آرزوهای دیرینه مردم باشد.

حسین فلاح افزود: ورزشکاران ما انگیزه داشتند تا نشاط اجتماعی را شکل دهند اما در این میان حلقه مفقوده ای وجود داشت.

وی درادامه از همه دست اندرکاران برای احداث و بهره برداری از استخر شهیدیه میبد تشکر و قدردانی کرد.