مسابقات والیبال دانشجویی استان یزد در میبد برگزار شد

تیم والیبال دختران دانشجوی مهریز مقام اول مسابقات والیبال برگزار شده بین تیم های والیبال دختران دانشگاه های استان یزد به میزبانی میبد را به دست آورد.

بام میبد : رئیس دانشگاه پیام نور میبد در مراسم اختتامیه این رقابت ها گفت : در این رقابت ها که بین تیم های والیبال دانشگاه های میبد و دانشگاه پیام نور استان یزد برگزار شد  اداره های ورزش و جوانان و  آموزش و پرورش و نیز اورژانس میبد همراهی و همکاری خوبی داشتند.

دکتر علیرضا پاک گوهر در ادامه از همه کسانی که در برگزاری رقابت ها نقش داشتند تشکرکرد.

همچنین عضو شورای شهر میبد طی سخنانی تلاش های انجام شده برای فراهم کردن شرایط دوستانه و شاداب جهت برگزاری این رقابت ها بین دانشجویان دانشگاه های استان را ستود.

انسیه فلاح تصریح کرد: تداوم این برنامه ها با حمایت و پشتیبانی مسئولان اعم ازاداره تربیت بدنی ، مسئولان مدیریت شهری ، دانشگاه ها و ارگان های مرتبط محقق خواهد شد.

وی در ادامه با تشکر از مسئولان دانشگاه پیام نور میبد و دیگر مسئولانی که در برگزاری این مسایقات همکاری داشته اند ، همچنین شهرستان های دیگراظهار امیدواری کرد که این همراهی ها بسترخوب و مناسب را برای انجام فعالیت های ورزشی به ویژه برای نسل جوان فراهم کند.

به گفته مسئول برگزاری این رقابت ها درروزهای هفتم و هشتم اسفند با شرکت هشت تیم از دانشگاه های استان یزد برگزارشد و با برتری سه تیم به اتمام رسید.

شمس الملوک رشیدی پورافزود: در این رقابت ها تیم های مهریز ، دانشگاه میبد و دانشگاه پیام نور  به ترتیب حائز مقام های اول تا سوم شدند.

شهرستان میبد سه تیم والیبال دانشگاهی دختران دارد که 2 تیم از این سه  دراین رقابت ها شرکت کرده بودند.