– رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میبد گفت: طرح آرامش بهاری که با استقبالی خوب در پنج امامزاده میبد در حال برگزارشدن است رونق خوبی را به امامزاده ها داده است.

بام میبد : خلیل دلاوری در گفتگو با خبرنگار ایرنا ضمن ارائه توضیحاتی در مورد اجرای طرح آرامش بهاری در میبد افزود: امسال این طرح درامامزاده سید صدرالدین قنبر ، امامزاده خدیجه خاتون مهرجرد، امامزاده میر شمس الحق ، پیر چراغ و پیر بفرئیه پنج بفعه متبرکه شهرستان میبد با حضور پنج مبلغ روحانی بومی و اعزامی  اجرا می شود که به نوعی خدمات سفرنیز درآنجا پوشش داده می شود.

وی افزود: درغرفه های دایر شده که صبح ها از ساعت 9 تا 1 و بعد از ظهرها از ساعت 4 و نیم تا 9 شب دایراست به کار با کودک ، ارائه مشاوره خانواده ، ازدواج ، مباحث دینی و نیز پاسخ به شبهات دینی پرداحته می شود.

دلاوری ادامه داد : جوایزی نیز تهیه شده که توسط مبلغان به بچه ها اهدا می شود.

وی همچنین به حضور با شکوه و گسترده مردم در لحظه تحویل سال در امامزاده ها با وجود زمان تحویل سال که نیمه شب بود اشاره کرد که با اجرای برنامه هایی خاص ، خواندن دعا ، پهن کردن سفره هفت سین و…برنامه تحویل سال اجرا شد که باید از همه کسانی که در اجرای برنامه های همکاری کردند تشکر کرد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میبد از دست اندرکاران و خادمان در مساجد بین راهی و امامزاده ها که در ایام تعطیل نیز مشغول به خدمت هستند قدردانی کرد.

این مسئول میزان استقبال کننده پارسال شهرستان میبد را حضور 100 هزارنفر اعلام کرد و افزود : این آمار مردم شهرستان و مسافران نوروزی را در بر می گیرد و باید گفت امسال نیز با بازدیدی که به عمل آمده تا به حال استقبال مردمی خوب بوده به ویژه کودکان و نونهالان که با حضوردر این طرح در مسابقات قرآنی ، طراحی و نقاشی ، حفظ قرآن ، سوالات شرعی و احکام شرکت کرده اند.