با حکم صادر شده از سوی محمد علی طالبی استاندار یزد خانم « فخرالسادات آقایی میبدی» به عنوان بخشدار بفروئیه شهرستان میبد منصوب شد.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی فرمانداری میبد با حکمی از سوی «محمدعلی طالبی» استاندار یزد « فخرالسادات آقایی میبدی» به عنوان بخشدار بفروئیه شهرستان میبد منصوب شد.

استاندار یزد در این حکم آورده است : در اجرای تبصره ذیل ماده 6 مصوبه شماره 12/602 مورخ 1377/7/30 شورای عالی اداری و با عنایت به تفویض اختیار شماره 142024 مورخ 1392/12/06 وزیر محترم کشور،جنابعالی را به عنوان بخشدار بفروئیه شهرستان میبد منصوب می نمایم.

انتظار می رود در راستای تحقق آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیشبرد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید تمامی مساعی خویش را در جهت ایفای وظایف مصوب، رشد و ارتقای بخش و جلب مشارکت مردم در عرصه های مختلف به عمل آورید.

« فخرالسادات آقایی میبدی» فعالیت شغلی خود را در قسمت کارگزینی بخش خصوصی شروع کرد و سپس به خاطر علاقه ای که به کار فرهنگی داشت در کتابخانه مرکزی میبد ادامه فعالیت داد.

پس از مدتی مسئولیت کتابخانه ابوالفضلی فیرورآباد میبد که خود آن را راه اندازی کرده بود بر عهده گرفت.

وی در زمان مدیریت زنده یاد آقای حاجی مسئول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میبد به کار در این اداره دعوت شد و از اواخر سال 91 نیز با تغییر وضعیت استخدامی در فرمانداری میبد به عنوان کارشناس امور بانوان به کار مشغول شد.

اولین بخشدار از جامعه بانوان استان با داشتن مدرک کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی از سال 97 تا به حال به عنوان کارشناس امور اجتماعی و فرهنگی در شورای های فرهنگ عمومی ، سلامت ، آسیب های اجتماعی و امور مرتبط دیگر در فرمانداری میبد فعالیت دارد و همراه با آن پیگیر امور مرتبط با بانوان نیز بوده است

شهرستان میبد دارای سه بخش مرکزی ، ندوشن و بفروئیه می باشد.