شورای تبلیغات اسلامی شهرستان میبد از مردم برای حمایت از سپاه پاسداران دعوت به شرکت در راهپیمایی بعد از نماز جمعه کرد.

در متن بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی میبد آمده است:

 ضمن تبریک اعیاد شعبانیه بویژه میلاد مسعود حضرت ابا عبد ا… الحسین (ع) و روز پاسدار به همه پاسداران انقلاب اسلامی  و با سلام و درود به روح پر فتوح امام راحل (ره) و همه شهداء پاسدار .

   ملت قهرمان ایران مستحضرند که پاسداران شجاع و غیور ایران در تمام عرصه ها طی مدت چهل سال خدمت عزت آفرین ، بخصوص 8 سال دفاع مقدس و بعد از آن همواره در کنار نیروهای مقاومت در لبنان ، سوریه ، عراق و … با اتکاء به قدرت لایزال الهی و با داشتن رهبری عظیم الشان و فرماندهی معظم کل قوا ، حضرت امام خامنه ای دامت برکاته ، توانسته اند تمام نقشه های شوم دشمنان را یکی پس از دیگری خنثی و نقش بر آب نمایند .

دشمن با تروریستی خواندن سپاه نقاب از چهره کریه خود برداشت

 اکنون به لطف الهی دشمن سخیف ، ناتوان تر از گذشته از جریان داعش که با شکست مواجه گردید تا جشن شکوهمند چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، با تروریستی خواندن سپاه پاسداران که یک سرمایه عزت آفرین و با افتخار برای ملت عزیز و سرافراز و تمام نیروهای مقاومت در سراسر دنیا به شمار می رود ، نقاب از چهره کریه خود برداشت

انتظار ما نیز بیش از این از دولت تروریستی آمریکا نیست . آن هم دولتی که دستهایش تا مرفق به خون انسانهای پاک از ملت ایران گرفته تا لبنان ، سوریه ، یمن ، عراق ، افغانستان و دیگر مبارزان جهان آغشته است .

این گویای این مطلب است آنهم برای سربازان جان بر کف در کشور پهناور اسلامی که تاکنون توانسته است از آرمانها و ارزشهای امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری حمایت نماید . فقط و فقط می توان به این جمله امام راحل (ره) اکتفا نمود که فرمودند : اگر سپاه نبود کشور هم نبود .

  لذا به کوری چشم دشمنان ، همانطور که در سیل اخیر با صبر و بردباری با حفظ وحدت همواره در کنار هم هستیم از این بابت برای اثبات آن در روز جمعه مورخ 23/1/98 برای محکومیت سناریوی جدید آمریکا با مشتهای گره کرده ، پاسخ دندان شکن به یاوه گویی های صهیونیسم بین الملل خواهیم داد .

                                                                                        و السلام علیکم و رحمه ا…