معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد با اشاره به انتخاب بخشدار میبد گفت : زن بودن محدودیت نیست بلکه توانمندی ، فرصت و ظرفیتی هست که استفاده از آن درمسئولیت های مختلف اداری در سایه همکاری می تواند همراه با تجربه مفید باشد.

احمد ترحمی روز چهارشنبه در مراسم نودیع و معارفه بخشدار بفروئیه میبد ضمن تقدیر از زحمات محمد اسماعیلی افزود: انصاب اولین بخشدار رن در این روزها و اعیاد شعبانیه اتفاق مبارکی است و باید عنایت داشت که این انتصاب جنبه تبلیغاتی ندارد بانوان با سلامت نفس ، دقت و انضباط بیشتر به خوبی و حتی بهتر می توانند در مسئولیت های اداری خدمت رسانی کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد یادآور شد : برای انتخاب بخشدار بفروئیه گزینه های متعددی پیشنهاد شد که با مشورت فرهیختگان شهرستان و با  در نظر گرفتن جوانب سعی شد در این انتخاب به توانمندی فرد منتخب و بودن وی در بدنه و مجموعه اداری توجه شود.

وی تصریح کرد: انشاء الله همه سعی کنند با همکاری حود با به دست آمدن یک تجربه موفق از واگذاری مسئولیت به بانوان  فعالیت آنها همچنان موفقیت آمیز تداوم داشته باشد چون بانوان با توجه به قابلیت هایی که دارند همراه با آقایان می توانند با توجه به سال تولید و رونق تولید درعرصه سازندگی و توسعه جامعه سهیم باشند.

ترحمی در ادامه با توجه به انتخابات مجلس که در پیش رو است به استفاده از ظرفیت ها و برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند همراه با مشلرکت حداکثری و همراهی  توصیه کرد

موفق شدن در امور همت جمعی را می طلبد

فرماندارمیبد نیز دراین مراسم با تشکر از فعالیت های محمد اسماعیلی بخشدار پیشین بفروئیه گفت : با توجه به نگاه دولت تدبیر و امید مبنی بر مشارکت بانوان درعرصه های سیاسی اجتماعی و فرهنگی انتخاب بخشداربفروئیه با توجه به فعال بودن خانم آقایی در حوزه های فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی و آگاه بودن از روند امور اداری صورت گرفت که پذیرش مسئولیت درشرایطی که با آن روبرو هستیم ستودنی است.

حسین فلاح افزود : با انگیزه ای که وجود دارد و با همکاری و هم پوشانی و با نگاه خوبی که وجود دارد در جهت رشد و ارتقای  بخش بفروئیه تلاش می شود.

وی درادامه اظهار داشت : موفق شدن درانجام امور هنر جمعی می طلبد و باید با همکاری هم در رشد و ارتقای جامعه گام برداشت.

بخشدار بفروئیه میبد هم با تشکراز اعتمادی که به وی شد اظهارامیدواری کرد که بتواند با توجه به ظرفیت ها و اولویت ها در سایه همراهی و همکاری  در حفظ و گسترش فعالیت هایی ارزنده ای که تا به حال شده قدم های مثبت بردارد.

شهرستان میبد دارای سه بخش مرکزی ، ندوشن و بفروئیه می باشد.