جشنواره خیرین مدرسه ساز در مدرسه مهر ایران زمین برگزار و از خیر مدرسه ساز دکتر محمد علی کریم زاده میبدی در غیاب او تقدیر شد.

در این مراسم که با حضور دانش آموزان ، خواهران خیر مدرسه ساز دکتر محمد علی کریم زاده میبدی ، مدیریت و مربیان و کارکنان این آموزشگاه برگزارشد ، با اجرای سرود ، دکلمه و برنامه های شاد از تصویر طراحی شده خیر مدرسه ساز این آموزشگاه به دست دانش آموز محدثه فطرتی رونمایی شد و به همراه لوح تقدیر به خانواده خیر اهدا گردید.

همچنین در این برنامه با شکوه دلنوشته های دانش آموزان خطاب به دکتر محمد علی کریم زاده میبدی خوانده شد ، یکی از دانش آموزان نیز با صدای دلنشینی یکی از اشعارسروده شده توسط دکتر کریم زاده در جمع خواند.

دانش آموزان در دلنوشته های خود با تشکر ازدکتر کریم زاده که مدرسه ای زیبا بنا نهاده است تا آنها با آرامش و صفای روحی که نشات گرفته از دیدن هر روزه بنای سنتی آموزشگاه و خلق و خوی آرام و با نشاط مربیان ، مدیریت و کارکنان آموزشگاه در آن درس بخوانند آرزو کردند که وقتی بزرگ شدند مانند او خیر و نیکوکار شوند.

گفتنی است مدرسه دخترانه مهر ایران زمین و نیز مدرسه پسرانه خرد ایران که توسط  خير محترم دكتر محمد علی كريم زاده میبدی و در زميني به مساحت5200 متر مربع  و3200 متر مربع فضای آموزشی با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ريال  بنا نهاده شده اند،  درسال 92 به بهره برداري رسيده اند.