امام جمعه موقت میبد گفت : امروز آمریکا عصبانی است که نمی تواند در مقابل قدرت عظیم انقلاب اسلامی و کشور مقتدر ایران کاری از پیش ببرد و چاره ای نمی بیند جز اینکه سپاه پاسداران نیروی مقتدر کشور ایران را تروریست معرفی کند.

حجت الاسلام محمود کارگردر خطبه های نماز این هفته با اشاره به حادثه سیل و سختی هایی که سیل زدگان با آن روبرو هستند افزود: دولت آمریکا جلوی کمک های نقدی ملت ها به ایران را گرفت و ما دولت آمریکا دولت ظالم ، ستمکار متجاوزی می دانیم که دائما دنبال جنگ و خونریزی و غارت کشورها است.

وی تصریح کرد: در حادثه سیل با به پای کار آمدن همه اعم از مسئولین و اقشار مختلف جلوی خسارت های سیل و پیشروی آن گرفته شد چون دولت خود به تنهایی نمی توانست این حجم خسارت را کاهش دهد.

امام جمعه موقت میبد درادامه از مسئولین خواست مسیر رودخانه ها را با کمک مردم احیا کنند تا مردم از خسارت جانی و مالی در امان باشند.

مناسبت ها

وی همچنین با تبریک  یازدهم اردیبهشت روز کارگر اظهار داشت : در دین اسلام کارگر جایگاه ویژه ای دارد پیامبر اسلام دست کارگری را بوسید و به فرموده امام راحل حیات یک ملت مرهون کار و کارگر است ، همینطورکار جهادی رونق تولید را به دنبال دارد.

کارگر روز معلم مقارن با سالگرد شهادت آیت الله مطهری را نیزتبریک گفت و اظهار امیدواری کرد که آموزش و پرورش ، دانشگاه ها و دیگر مراکز علمی فرزندانی بصیر ، آگاه ، متخصص و معتقد به ارزش های اسلامی تربیت کنند.

وی همچنین به دهه غباررویی و تکریم مساجد و آماده کردن مساجد برای ماه مبارک رمضان اشاره کرد و یادآور شد : باید در کنار عباررویی مساجد به غبارویی برنامه های فرهنگی در مساجد نیز پرداخت و برنامه هایی شفاف ، بصیرت بخش و اصیل اسلامی برنامه ریزی و پیاده کرد.

برپایی میز خدمت مسئولین ادارات و ارگان ها در محل نماز جمعه

در محل برگزاری نماز جمعه با توجه به ابلاغ فرمانداری شهرستان میز خدمت مسئولین برپا شد و در اولین هفته با توجه به روز شوراها مسئولین شهرداری و شورای شهر میبد بعد از نماز جمعه به مدت نیم ساعت پاسخگوی مشکلات و مسائل مردمی در حوزه کاری خود شدند.

همچنین قبل ازخطبه های نماز جمعه نیز جحت الاسلام علیرضا آقایی عضو شورای شهربا توجه به برنامه ریزی که برای میز خدمت مسئولین شده توضیحاتی در مورد فعالیت های شورا داد.