میبدی ها در جشن رمضان 98 با اهدای9 میلیارد ریال کمک های نقدی و همچنین یک هزاربسته های غذایی به نیازمندان شهرستان به نیازمندان یاری رساندند

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد گفت : جشن رمضان 98 با حضور مسولین و مددجویان و موسسات خیریه فعال شهرستان برگزار شد و میبدیها در این جشن سنگ تمام گذاشتند.

علیرضا ابوالحسنی کمک های نقدی جمع آوری شده در این مراسم که با هدف یاری رساندن به نیازمندان برگزار شده را به میزان  9 میلیارد  عنوان کرد و افزود : یک هزار بسته غدایی هرکدام به ارزس تقریبی 2 میلیون ریال  و 2 میلیارد و 500 میلیون ریال  در قالب سنگ ساختمانی و کاشی و ۵۰۰ کیلو گوشت از دیگر کمک های جمع آوری شده بود که مقرر شد بین خانواده های نیازمند قرار شد توزیع شود.

کمک های جمع آوری شده بین نیازمندان واقغی توزیع شود

وی با تشکراز همت والای مردم شریف میبد تصریح کرد:  کمیته امداد و بهزیستی موظف شدند تا هماهنگی کرده این هدایا به گونه ای مطلوب توزیع و به دست نیازمندان واقعی برسد.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد در ادامه یادآور شد:  این مراسم که در یکی از تالارهای میبد برگزار شد از برنامه های صدا و سیمای مرکز یزد است و به گفته عوامل و گزارشگران صدا و سیما شهرستان میبد در حال حاضر رکود دار کمک های مردمی با برگزاری این جشن ها می باشد.