رئیس اداره بهزیستی شهرستان میبد گفت : مسئولان شهرستان میبد در قالب طرح ضیافت مهر رمضان به منزل مددجویان تحت پوشش بهزیستی رفته از آنها دلجویی و مشکلاتی که دارند را بررسی می کنند.

سید محسن فلاح   به ایرنا گفت : این بازدیدها با حضور جمعی از مسئولان شهرستان، معاونین فرماندار،اعضای شورای شهر و مسئولین دفتر امام  جمعه صورت  می گیر د.

وی یادآور شد : طرح ضیافت مهر طرحی معنوی و مطلوب با هدف دلجویی وبررسی مشکلات مددجویان می باشد  وبا اجرای آن ضمن آشنایی مسئولان با مسائل و مشکلات نیازمندان و جامعه هدف  بهزیستی. ارائه راهکارهای مناسب برای رفع آنها می شود.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان میبد تصریح کرد : تمسک به سیره و رفتار علوی حضرت امیرالمومنین(ع) و فراهم آوردن زمینه های لازم برای حضور و مشارکت خیران نیکوکار به منظور رسیدگی به حال نیازمندان و رفع مشکلات آنان می تواند موجب مبارزه با فقر و افزایش نشاط معنوی و اجتماعی شود.

وی اشاره کرد : از جمله برنامه طرح ضیافت مهر،  بازدید از منازل مددجویان ، اهدای سبد غذایی و کمک هزینه مالی به آنها است که با توجه به نیاز این خانواده ها و با اولویت خانواده های بی سرپرست، زنان سرپرست خانوار وافراد دارای معلولیت صورت می گیرد. حدود 2 هزار و 800 نفر مددجو تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان میبد می باشند.