راوی جانبازعملیات آزادسازی خرمشهر گفت : امروزصلابت و قدرت ما در گروه اراده شهدایی است که الان در کنار ما نیستند و ما اکنون فقط می توانیم از اراده و حماسه های آنها حرف بزنیم.

خانم حداد از راویان جانباز عملیات آزادسازی خرمشهردر مراسم بزرگداشت سوم خرداد روز فتح خرمشهر در مصلی آیت الله اعرافی ، افزود: ما باید به دنبال آرمان و اراده ای همچون اراده شهدا باشیم تا بتوانیم با خدا ارتباط برقرار کنیم ، ما باید به دنبال آرمان های کم رنگ شده بین خودمان باشیم ، اراده شالوده ایمان است ، وقتی ایمان قوی نداشته باشیم دیگراراده معنی نمی دهد.

وی با اشاره به اینکه شهر یزد و استان یزد از شهرهایی است که به دلیل غیرت مردان و زنان آن پای هیچ بیگانه ای به آن باز نشده است ، اظهار داشت : وقتی خرمشهر فتح شد حضرت امام (ره ) فرمودند که ما خرمشهرهایی دیگری داریم که در موضع نظامی نیستند.

وی تصریح کرد: امروز وقتی رئیس جمهور منحوس آمریکا بر علیه شهدا و انقلاب ما عربده می کشد و وقتی اراذل و اوباش خودشان را درقالب  گروه های نیابتی می فرستند تا در مرزهای ما خیمه زنند و به ما چشم غره نشان دهند  و زمانی که هواپیماهای ب 52 بمب افکن خود را در منطقه مستقر می کنند همه به خاطر شهدایی است که برق چشم آنها را برده است.

راوی جانبازعملیات آزادسازی خرمشهرادامه داد : ارزش هایی که دراستان یزد وجود دارد ارزش های اخلاقی ، عرفانی ، بکر و دست نخورده ای است که باید حقظ شود.

حداد همچنین با اشاره به خاطرات دوران جبهه و جنگ گفت : فضای جبهه فضای معنوی و انجام عبادات بود ، اسلام تنها دینی است که برای دفاع وحماسه سازی وقت گذاشته است در طول 13 سال سال زمان پیامبر هر دو ماه یک بار یک غزوه و عملیات علیه کفار انجام شده و یا در حال دفاع بودند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: دشمنان نظام برای بچه های ما قصه هایی تعریف می کنند تا خواب به چشم بچه های ما بیاید و وظیفه مادران است که فرزندان خود را از خواب بیدار کنند

راوی جانبازعملیات آزادسازی خرمشهرتاکید کرد: امروز ما و بچه های ما باید خودمان را آماده کنیم  با تاسی از آیه أَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّةٍ فتح خرمشهر دیگری را رقم بزنیم و در خط ولی امر مسلمین و خط انقلاب و اسلام خود را تجهیز و آماده کنیم تا به جنگ دشمنان اسلام و انقلاب رویم.

وی فضای مجازی را تهدیدی دیگر برعلیه فرزندان این مرز و بوم عنوان کرد و افزود: امروز فضای مجازی جولانگاه فریب خوردگان داخلی است که با انتشار تصاویر مستهجن و استفاده از ابزارها و روش های انحرافی درصد درهم شکستن اراده های آهنین نیروهای انقلاب در این برهه حساس هستند.

در این مراسم به بانوی مجاهد خانم حداد  تندیس دفاع مقدس اهدا شد.