معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت : در سال 97 بالغ بر 18 میلیارد و 800 میلیون تومان برای 200 پروژه در شهرستان میبد از اعتبارات استانی تامین اعتبار شد که از این مبلغ حدود 9 میلیارد تومان آن به پروژه ها تخصیص یافت.

محسن صادقیان در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان میبد در گفتگو با خبرنگاران افزود: در سال 98 پروژه های استانی کاهش و به میزان اعتبارات برای پروژه های افزوده می شود تا پروژه هایی که بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارند در سال جاری به بهره برداری برسد.

وی با اشاره به رونمایی که از سامانه الکترونیک شهرداری شد ، اظهار امیدواری کرد که با راه اندازی این سامانه خدمات شهرداری  به صورت الکترونیکی به مردم ارائه گردد.

شهردار میبد نیزدر خصوص سامانه الکترونیک شهرستان میبد گفت: با راه اندازی این سامانه کلیه مراجعه ها به شهرداری در حوزه های صدور پروانه ساختمان ، پرداخت عوارض نوسازی و…به صورت االکنرونیک و غیر حضوری انجام می شود.

علیرضا نقوی افزود: برای ارائه بهتر خدمات و تسریع در حل مشکلات شهروندان به زودی لایحه واگذاری و برون سپاری خدمات شهرسازی شهرداری و دفاتر کارگذاری شهرداری درمیبد راه اندازی خواهد شد.

 در این بازدید با حضور مسئولان استان و شهرستان میبد و مسوولانی از  میراث فرهنگی ، سازمان آب و… از پروژه های فاضلاب ، تصفیه خانه ، اجرای شبکه فاضلاب در سطح شهر ، پروژه های آموزشی معابر شهری بازدید به عمل آمد.