فرماندارمیبد گفت: روز قدس ، روز آزادی‌خواهی، ظلم‌ستیزی، وحدت و همدلی امت اسلامی است تا یکپارچه علیه ظلم و بیداد خروشیده و پرچم عدالت‌طلبی را در جهان برافراشته کنند و ظرفیت و توان خود را به رخ زیاده خواهان عالم بکشند.

فرماندار میبد روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران افزود: نامگذاری  آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس نشانه تدبیر و دوراندیشی حکیمانه امام راحل (ره) برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین بوده و برای  اینکه همیشه نام فلسطین در یاد و خاطره مسلمانان عالم زنده بماند و آنها فراموش نکنند که بیت‌المقدس پاره تن اسلام است .

وی با  آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه ‌داران در شب‌های پربرکت قدر و ماه مبارک رمضان از همه مردم شریف و شهیدپرور و همیشه درصحنه شهرستان میبد و همچنین مسئولین شهرستان خواست  با حضور باشکوه و حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس، خشم و انزجار خود را از استکبارنشان داده و با آرمان‌های پاک شهدا ، امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کنند.

فرماندار میبد تصریح کرد : شرکت در راهپیمایی یوم الله روز قدس عزت و اقتدار امت اسلامی  را در حمایت از قدس شریف همگام با مردم سراسر کشور به منصه ظهور می گذارد.

 وی ادامه داد : راهپیمایی روز جهانی قدس  درآخرین جمعه ماه مبارک رمضان در شهرستان میبد با حضور پرشور مردم ولایتمدار  رأس ساعت ۱۰:۳۰ از مسیر‌های مختلف شهر به سمت میدان جانباز برگزار می شود.

فلاح مسیر های مختلف راهپیمایی در شهر میبد از شهیدیه (بیت آیت‌الله اعرافی (ره) به سمت میدان شهید صدوقی، میدان دوازده امام (ع)، میدان امام حسین (ع)ومیدان جانباز ، همچنین از حوزه ۲ جند الله واقع در محله یخدان به سمت سه‌راه هفت‌تیر، میدان امام حسین (ع)، میدان جانباز و نیز از مسیرمیدان هلال‌احمر به طرف  میدان شهرداری، میدان جانباز و سپس از میدان جانباز با حضور همه شرکت کنندگان در راهپیمایی به  طرف مصلای آیت‌الله اعرافی اعلام کرد.

ایرنا